какво ще подарите на 1/2-ката си за 14.02?

  • 2 741
  • 87
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 663
е това ми е въпросчето, аз както винаги в последният момент се сещам... newsm78

# 1
  • Мнения: 2 821
Такава формулировка на "половинката" за пръв път срещам  Laughing
В отговор на въпроса - лозарска ножица Mr. Green

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Точно в този подфорум му беше мястото на въпроса ти  Crazy
И като си закъсняла, пусни търсачката, ще намериш отговора на този така наболял и важен проблем...

# 3
  • Мнения: 5 401
Отново ще му подаря само себе си и цялата си любов!  Peace Ние имаме по-специален празник на 14-ти - преди повече от петилетка той ми предложи да се оженим! Така че романтика на кристали...  Grinning

# 4
  • Мнения: 3 376
Тарталета то няма тема в която да си влязла и да не си се заяла!

Парфюм съм му поръчала,миналата година той ме изненада,а аз бях неподготвена,знам,че ще се зарадва,защото изобщо не очаква.

# 5
  • Мнения: 5 940
Такава формулировка на "половинката" за пръв път срещам  Laughing
В отговор на въпроса - лозарска ножица Mr. Green
Формулировката "половинка" се среща още при Платон.
Точно в този подфорум му беше мястото на въпроса ти  Crazy
И като си закъсняла, пусни търсачката, ще намериш отговора на този така наболял и важен проблем...
Това според мен не е проблем, а питане, търсене на идеи. Жената обича човекът до себе си, иска да го изненада.
А колкото до въпроса-не съм решила още. Предполагам ще си вземем хубаво вино и ще отбележим двата празника.

# 6
  • Мнения: 2 068
ами нищо   Laughing

Ние сме православни християни  Wink

Не мисля че си закъсняла днес е 12.02
......чевено вино, вечеря на свещи..... Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 371
Ние сме православни християни  Wink
То и ние, но поводи да има Laughing
Аз ще му подаря парфюм и бонбони в сърце(даже няколко вида), че да има и за мен, в случай, че той не се е сетил Crazy

# 8
  • Мнения: 4 290
Добре, че ме подсети. Нещо дребно, колкото да не е без нищо.  Mr. Green.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Ами нищо.Аз по принцип не го признавам много този празник  Rolling Eyes а и ние не си подаряваме подаръци по празиците.Правим го по време в което половинката най-малко очаква  Peace

# 10
  • Мнения: 336
Ще ми се да му подаря нещо - все пак ни е първия 14 февруари от както сме семейство, но с тоя корем не мога много много да обикалям и евентуално ако малко избързам ще му подаря син.

# 11
# 12
  • Мнения: 64
Ще ми се да му подаря нещо - все пак ни е първия 14 февруари от както сме семейство, но с тоя корем не мога много много да обикалям и евентуално ако малко избързам ще му подаря син.
Може и да се роди бебчо на празника.Това ще бъде най-хубавия и мил подарък.Леко раждане. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 13
  • Мнения: 378
Ще ми се да му подаря нещо - все пак ни е първия 14 февруари от както сме семейство, но с тоя корем не мога много много да обикалям и евентуално ако малко избързам ще му подаря син.
А дано!Успех! Hug Hug

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Тарталета то няма тема в която да си влязла и да не си се заяла!

Има, ама четеш избирателно  Stop
И наистина ли смятате, че мястото на темата е точно в Майки- те  newsm78 Щото аз нищо повече не съм казала... Че търсачката никой я няма за 2 стотинки, много ясно  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт