До кога се пие Магнерич?

  • 13 520
  • 20
  •   1
Отговори
   ЗДравейте!

  Някой може ли да ми каже колко време преди термина е желателно да се спре Магнерича? Благодаря Hug

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Може да ти каже само лекаря който ти е изписал Магнерича!Изписването и прекратяването на приема на лекарста става не по форумско, а по лекарско мнение.

   Още един уникален въпрос!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Пих го в 5-я и после пак в 8-я,заради контракции.А май нямах и нужда толкова,защото тва мойто не били точно контракции,а някаква ''чувствителност'' на матката.Докторчо най-добре ще ти каже кога да ги спреш.Но съм чувала,че след като се влезе в 9-тия месец вече няма проблем  и дори и да имаш контракции,няма опасност за теб и бебето.Какво са ти казали?И за колко време ти казаха да го пиеш?Аз го пих малко-около една седмица и двата пъти.Все пак е лекарство...Бързо ми го спряха.В кой месец си?

# 3
  • Мнения: 2 960
Аз пих Магнерич ,в комбинация с но-шпа до седмица преди датата на секциото ми...значи десет дни преди термина го спрях.  Иначе го пиех през целия последен месец от бремеността !Но най-важното е какво ще ти каже твоят лекар в зависимост от развитието на твоята бременност.Успех

# 4
В края на 8-я месец съм. Тази седмица съм на консултация и ще питам, но просто исках да разбера как беше при вас.

# 5
  • Мнения: 266
Както ти е писала и БИЛЯНА само доктора ще прецени до кога ще пиеш Магнерич.Аз го пиех през цялата бременност,и д-ра ми каза да  спра да го пия,но вече бях влязла в 9 месец.Но да не те изплаша като го спрях и след няколко дни родих.Успех.

# 6
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Най -добре лекаря да прецени до кога , аз го пих и в началото на бременността , пия го и сега. Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Пих го до края на 8я месец.Попитай лекаря!

# 8
  • Мнения: 105
Както ти е писала и БИЛЯНА само доктора ще прецени до кога ще пиеш Магнерич.Аз го пиех през цялата бременност,и д-ра ми каза да  спра да го пия,но вече бях влязла в 9 месец.Но да не те изплаша като го спрях и след няколко дни родих.Успех.
Peace

# 9
  • Мнения: X
Аз си го пих до деня на секциото, но го пих до тогава, точно, защото беше планово секцио. Сега пак до тогава ще си го пия, ако ще раждаш нормално се консултирай с лекаря ти.

# 10
  • Мнения: 3 157
Мда,най-накрая единодушие-всички са съгласни,че чичо доктор е човека,който ще каже докога.
На мен до последно почти ми вливаха банки с магнезий,но аз лежах за задържане newsm10

# 11
  • Мнения: 9 973
аз га пих до края

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Аз ги пих до средета на деветия месец.Една седмица след като ги спрях и родих, за това:.

... ако ще раждаш нормално се консултирай с лекаря ти.

 Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 185
Когато влязох в девети месец и се видя, че бебче е развито ми го спряха, защото имах зелена светлина да раждам и две седмици след това се появи най-прекрасното мъниче!!!

# 14
  • Мнения: 1 080
Моята лекарка каза по въпроса, че ако се очертава да раждаш нормално се спират хапчетата като влезеш в деветия

Общи условия

Активация на акаунт