Вашите деца правят ли така?

  • 1 354
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 155
Здравейте мамчета, от известно време т.е. от няколко дни непрекъснато се сърди. Само като й вземеш нещо от ръцете и започва да се сърди , извива се назад и започва да реве. Просто съм се видяла в чудо. Мислех, че я мъчат зъби, но май нещата отиват на лигавене. Много ми е мъчно като плаче, но иначе трябва всичко, което поиска, да й го давам. Само мойто дете ли така реагира, като нещо не й се разрешава? SadВие как се справяте?

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 11:21 от riciii

# 1
  • Мнения: 1 668
Спокойно и ние сме така, щом поиска нещо и не й се даде, почва да се тръшка и да плаче Confused В такива моменти гледам да я эабаламосам с нещо друго- ''Виж патето'', "Виж какво имам тук" и така Laughing
Мисля, че това е нормална реакция эа повечето дечица Hug

p.s.Оправи си эаглавието Peace

# 2
  • Мнения: 2 960
Правят правят .... hahaha започват да изследват докъде са границите на НЕ -то и ДА-то.И сега е много важно да им показваме ,че като е забранено то си е забранено и просто няма как да направи това или онова!!Като се заинати за нещо моят син ,аз му казвам "Не това не може ,но виж сега ще направим еди какво си...."Като му отнемам възможността да направи забраненото нещо ,му предлагам веднага друг вариант на забавление....Абе деца....отсега опитват до къде ще им мине номера.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Правят правят .... hahaha започват да изследват докъде са границите на НЕ -то и ДА-то.И сега е много важно да им показваме ,че като е забранено то си е забранено и просто няма как да направи това или онова!!Като се заинати за нещо моят син ,аз му казвам "Не това не може ,но виж сега ще направим еди какво си...."Като му отнемам възможността да направи забраненото нещо ,му предлагам веднага друг вариант на забавление....Абе деца....отсега опитват до къде ще им мине номера.

Peace Много съм съгласна с теб!  Peace Peace Peace

# 4
  • Мнения: 729
И моята госпожица прави така.Но гледам да я залъжа с нещо друго.Понякога номера минава,но понякого-не и започва едно търкаляне на земята и реееев.Надявам се да отмине и това.

# 5
  • София
  • Мнения: 448
Прави така и по улиците е сядал и лягал от инат, тръшкал се е.Съгласна съм с момичетата:пробват докъде стига търпението ти и кога няма да е на тяхната.За съжаление аз съм много мекошава с него и ми се е качил на главата, а все се каня да взема по-радикални мерки.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 064
Да, прави, ама аз не му обръщам внимание като почне да се тръшка.  Twisted Evil Прави го когато го отклоня от забранено занимание.

# 7
  • Мнения: 679
Ооо правят, правят и още как  ooooh! Нашия хубостник вечер все е крив за нещо Sad От три месеца и аз работя и като се приберем в къщи след работа ни прави диви и щастливи. През деня е с детегледачка,  тя е постоянно с него, забавлява го и т.н. Вечер баща му го поема, аз се прибирам по-късно. Докато са двамата има малко мир, но станем ли двамата просто ни разказва играта. Отдавам го на факта, че си мисли, че единия ще го забавлява него и като не става така, само ходи от стая в стая, мрънкоти, хленчи, реве, пищи... ужас, ужас.
Не е само твойто детенце така, споко, ще ги чакаме да пораснат  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 290
Едва ли има дете, което да не е правило така.  Grinning

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Прави и още как Crossing Arms

# 10
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
На нас не ни се е случвало, но виж тази статия- може да ти помогне:
http://www.biberonbg.com/info/plach.htm

# 11
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
все още не ми се е случвало да се тръшка за нещо   , но пък ми е поревавал за да стане на неговата ...нали знаете - оня рев с нацупената муцунка  , и отвреме на време поотваря очички за да види дали го гледам
Чудя се обаче кога ли ще започне да се тръшка по улуците  newsm78

# 12
  • Мнения: 10 983
Прави го редовно на баща си Wink Пред мен тези номера не минават Mr. Green

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Децата преминават през различни периоди.

# 14
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Децата минават през такъв период,не всички,но е нормално,не мисля,че трябва да даваш всичко което поиска,просто се опитай да бъдеш твърда и да не обръщаш внимание,всеки път когато заплаче,знам колко е изнервящо,но се опитвай да не показваш пред детето колко си ядосана,има неща които са позволени и такива,които не са Peace

Общи условия

Активация на акаунт