Подкожни пъпки

  • 4 931
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 458
Момичета помагайте  Praynig,до преди месец кожата ми бе почти идеална/ползвах кремовете на Ейвън/,но смених козметиката с на Регал и стой та гледай какво става.Имах малко разширени пори на скулите който сега си проличаха много ясно,излизат ми редовно подкожни пъпки  а областта около брадичката е суха и се люпи.Давайте съвети с каква козметика да я заменя че да оправя положението да свия пак порите,да се махнат проклетите пъпки от който остават синкави петна.Моля дайте ми съвет Praynig

# 1
  • Мнения: 5 647
Явно не ти понасят тези кремове. Не знам какъв съвет да ти дам, защото ти най-добре познаваш кожата си. Аз съм на принципа, че за лицето трябва да се ползва хубава козметика.

# 2
  • Мнения: X
На мен понякога ми излизат такива покрай цикъла,може да са ти на хормонална основа. А напълно възможно е,да е както си мислиш ти- от крема. На мен точно пък  от Ейвъснки крем са ми се появявали ужасни подкожни пъпки. Така че сппоред мен на първо време е добре да спреш за малко кремовете,за да установиш от къде идва проблема.

# 3
 Blush Бубе, извинявай за тъпия въпрос, ама какви точно продукти на AVON си ползвала!?  Да не би на Регал да си взела нещо, към което имаш алергия?
 Аз установих, че кожата ми не понася алое - ама докато стигна до тоя извод бая ядове брах......... #Cussing out

# 4
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ползвай си Ейвън,щом ти понася на кожата.

# 5
  • Мнения: 458
Дневния подхранващ на Регал като го нанесох още първия път ми се зачерви кожата в областта на скулите и брадичката Не само зачерви но и почувствах  парене,ама се направих на бита мечка и продължих да го слагам.Козметиката на Ейвън беше с градински чай и грейпфрут ,много добре ми понасяше , ама ме питай що я смених патката с патка Crazy

# 6
  • Мнения: 69
о и аз да се оплача от козметиката на регал ,такъв обрив си докарах ,че вече месец не мога да си оправя лицето

# 7
Бубе!
 Тая серия с градинския чай е много добра! Ама да ти кажа попрекалила си с ентусиазма за новото.  Я направо го захвърляй в дън зема тоя регал и си вземи нещо друго - препопръчвам ти Clean & Clear, но по възможност за чувствителна кожа - имат невероятен ефект в/у мен...............а  кожата ми се беше нашарила с подкожни пъпчици и само това ме спаси! Peace

 Айде успех и повече никакви Регалчета Мегалчета! Whistling

Общи условия

Активация на акаунт