Dujdobran za dvoina kolichka

  • 1 491
  • 11
  •   1
Отговори
Майчета на близнаци..моля, помогнете....И аз съм майка на близнаци. Количката ни е лятна, а ми се иска да не пропускаме разходките във ветровито и дъждовно време. Затова търся дъждобран за двойна количка. Моля, още веднъж помогнете...от къде мога да си купя такъв дъждобран? Дайте съвет, Вие как постъпвате в такова време?

# 1
  • София
  • Мнения: 512
Миличка нашата количка е Hauck и дъждобрана го поръчахме от фирмата вносител - Дидис ( Шумен ). Попитай откъдето си купила количката.

# 2
  • Мнения: 1 895
Здравей,Рос!
Моята количка също беше Хаук.Дъждобрана го купих от "Пинокио" в Дружба.Тогава струваше скромните 60 лв.Ако искаш пусни ми бележка-бих го продала ако не ти се дават пари за нов.

# 3
  • Мнения: 2 051
Нашата триколка(АВС) я опаковаме цяла зима с дъждобрана. Доста работа свърши в студените месеци. Може би заради внезапните дъждове ще си влиза в употреба и през лятото, не знам.
Купихме я от магазина в РУМ-а на Младост-2, беше около 25 лв, но малко по-късно установих, че има дъждобрани на Чиполино за 12 лв, само не знам дали имат някаква разлика във формата Rolling Eyes

# 4
Имам дъждобран от моите близнаци,ползван е съвсем малко,PVC,ако не си намерила пиши на ЛС .

# 5
  • Мнения: 412
toku shto chetoh saobshtenie che prodavat dajdobran za kolichka na blisnazi vav foruma "prodavam,zamenjm&" - ot poslednata straniza e

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 037
моят дъждобран е събран от два единични които тук се продават по 7 лв за шев не съм давала нищо така че ми излезе доста по евтино от тези които продават

# 7
моят дъждобран е събран от два единични които тук се продават по 7 лв за шев не съм давала нищо така че ми излезе доста по евтино от тези които продават
И аз така направих и съм много доволна )))))))))))))))))))

# 8
sluchaino niakoia mama da znae dali tazi firma Didis ima sait po neta ?Simple Smile

# 9
blagodaria, no mi triabva po-priasna informatzia. ot kade i kolko struvat. Sajaliavam, no niamam kirilitza.

# 10
  • Мнения: 7 640
хайде да вдигна малко темата, че става студено Grinning.
Къде в София могат да се намерят дъждобрани и ако вземем два единични, после лепят ли се или се зашиват?

# 11
  • София
  • Мнения: 291
Аз си купих 2 единични дъждобрана на Бертони по 10 лв. от магазин "От А до Я" в Люлин. Количката ни също е Бертони, но естествено не е модела на дъждобраните /мисля че те са Галакси/. Единственото, което направих /вкъщи/ е да ги зашия посредата. Настоящата тема разбира се много ми помогна.  Hug Стана чудно, а и пасна идеално като размери. Сега е постоянно в единия от багажниците на количката и сме "Винаги готови"  umbrella

Общи условия

Активация на акаунт