Мебели по поръчка - Евростил БЕКО

  • 3 929
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 690
Миналата седмица ни монтираха кухнята!! Невероятно доволна съм както от изпълнението така и от отношението на Евростил Беко и исках да споделя с вас! Момичето, с което правихме проекта беше много мило и имаше много добри идеии. Момчетата, които доидоха да монтират кухнята бяха много любезни и си почистваха. Единият плот, които е външен, беше без кант. Върнаха го до фабриката и на следващия ден го монтираха. Нямам абсолютно никакви оплаквания. Сега си поръчахме и спалня!!

Ето снимките от кухнята: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5143317

# 1
  • Мнения: 734
А можеш ли да кажеш какво представлява спалнята - от колко модула, колко големи, какви материали....и съответно каква цена..Ние гледахме, гледахме спални, обиколихме всички магазини и стигнахме до извода, че явно ще е по поръчка...
Сега събирам информация..
Simple Smile

# 2
  • Мнения: 395
Много е хубава кухнята, честито !
Може ли да споделиш и за каква цена става въпрос? Живо се интересувам  Laughing

# 3
  • Мнения: 690
Кухнята без уреди и механизми(има само един за отваряне на хармоника на горно шкафче), но с мотажа излезе 3,800лв. с ДДС.

Спалнята е за матрак 164/190 с подматрачна рамка; 4 чекмеджета под леглото; табла на която ще за закрепени нощните шкафчета (те са всъщност чекмеджета) излиза 520лв без ДДС. Ще сложим и едни кожени възглавници (които излизат 100лв без ДДС). Отделно има поръчан скрин, огледало и плъзгащи се врати за вграден гардероб (той е най-скъп 610лв заради механизмът). Общата цена на всичко (легло+врати+скрин+огледало) е 2000лв с ДДС. Всично е от ПДЧ.

Цената обаче и на кухнята и спалнята може обаче много да варират в зависимост от дизайна и съответно количеството материал, който ще изискват.

Препоръчвам ви, да им се обадите и да им кажете горе долу какво искате. Момичета са доста бързи в офертите. (всъщност те бяха единствените, които ми дадоха оферта за кухнята в деня, в който им се обадих. Аз си бях направила на Ексел горе долу какви размери и какво искам и им го изпратих по майла)

# 4
  • Мнения: 934
Би ли споделила какъв е срока на изпълнение? Имам спомен, че хич не беше малък...или бъркам нещо?

# 5
  • Мнения: 690
Срокът е 40 работни дни. Не е малко, но си струва чакането. На една приятелка, която си поръча кухня на друго място в договора й пишеше срок на изпълнение 20 работни дни, а тя чака също 40. После я мотаха с някакви детайли още близо месец. А при Беко знаеш, че 40 значи 40  Grinning За това ми харесват.

# 6
  • Мнения: 1 305
Спалнята е за матрак 164/190 с подматрачна рамка; 4 чекмеджета под леглото; табла на която ще за закрепени нощните шкафчета (те са всъщност чекмеджета) излиза 520лв без ДДС. Ще сложим и едни кожени възглавници (които излизат 100лв без ДДС). Отделно има поръчан скрин, огледало и плъзгащи се врати за вграден гардероб (той е най-скъп 610лв заради механизмът). Общата цена на всичко (легло+врати+скрин+огледало) е 2000лв с ДДС. Всично е от ПДЧ.


Ти шегуваш ли се с тия цени!  Shocked На мен Евростил точно миналата седмица ми направиха буквално двойно по-висока, че и отгоре оферта!  Crossing Arms
Цени без ДДС:
легло - 1140лв
плъзгащи се врати 3бр. - 1920лв
дрешник - 1800лв

Ти в кой офис си била?

# 7
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Много хубава кухня! Честито!

# 8
  • Мнения: 690
Спалнята е за матрак 164/190 с подматрачна рамка; 4 чекмеджета под леглото; табла на която ще за закрепени нощните шкафчета (те са всъщност чекмеджета) излиза 520лв без ДДС. Ще сложим и едни кожени възглавници (които излизат 100лв без ДДС). Отделно има поръчан скрин, огледало и плъзгащи се врати за вграден гардероб (той е най-скъп 610лв заради механизмът). Общата цена на всичко (легло+врати+скрин+огледало) е 2000лв с ДДС. Всично е от ПДЧ.


Ти шегуваш ли се с тия цени!  Shocked На мен Евростил точно миналата седмица ми направиха буквално двойно по-висока, че и отгоре оферта!  Crossing Arms
Цени без ДДС:
легло - 1140лв
плъзгащи се врати 3бр. - 1920лв
дрешник - 1800лв

Ти в кой офис си била?



Хич не се и шегувам. Обаче първият път като ги търсихме - търсихме Евростил. Евростил са скъпарски (ходихме в магазина им в Лозенец - кухня намалена беше 10,500лв). А тези се оказаха Евростил БЕКО (фабриката им се намира до Илиенци) и са евтини според мен  Grinning

Да не си се объркала и ти?

# 9
  • Мнения: 1 305
Хич не съм се объркала.
ето тези

Само че аз не съм ходила в централния офис в Илиянци, а на Евлоги Георгиев.  Дали, ако отида на Илиянци ще ми дадат друга цена?  newsm78

# 10
  • Мнения: 690
Хм, същите са. Знам със сигурност, че работят с едни и същи цени (една приятелка си поръча от офиса им, а аз от фабриката). Ти какви изисквания си имала за спалнята?

# 11
  • Мнения: 1 305
ПДЧ и от там нататък само формулирахме общи неща. Това е предварителна оферта без да сме уточнявали детайли. Но пък моите зет и снаха си поръчаха при тях също спалня и холно обзавеждане и тяхната оферта се доближава много повече до моята, отколкото до твоята. Като ти гледам размера на кухнята обаче и цената за нея, вече си мисля, че нещо са ти объркали офертата за спалнята. Просто не може плъзгащи се врати да струват 600 лв. Това никъде го няма. Колко точно са големи тези врати?

# 12
  • Мнения: 690
1600х2500см. Но само едната е плъзгаща. Другата е стационарна. Може би за това и цената е по-ниска.  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 305
Пак не се връзва.  Thinking Виж само разликата в цената на леглото. А разликата между моето и твоето легло е, че твоето е с чекмеджета отдолу, а моето с повдигащ механизъм.

# 14
  • Мнения: 690
Dame, аз не ги правя цените  Simple Smile Просто споделям, че съм доволна от фирмата. Ако искаш отиди и направи проект отново. Принципно първоначалните оферти са винаги по-високи, защото включват доста неща, от които можеш да спестиш впоследствие. Просто трябва да разговаряш с хората и да търсиш компромиси, така че това което искаш и това което си готова да платиш да се покриват. На фирмата не съм и някакъв специален клиент, че да ми намалят цените  Grinning

Ти изискванията казвала ли си на друга фирма?? Те какви цени са ти предлагали? Аз така избрах Беко - дадоха ми най-ниска оферта от 3 фирми, в които бях ходила.

Ако едната плъзгаща врата е 600лв, то е нормално при 3бр, цената да е тройна - 1800лв.
Дрешникът на мен ми излезе 650лв, но е много обикновен - бяло ПДЧ и е малък. Твоя колко е голям? А спалнята - разликата е голяма - ти имаш механизъм, а той е скъпият. Чекмеджетата са по-евтиния вариант. Каква цена са ти дали само за механизма? Спалнята - с подматрачна рамка или с цяло парче (цялото е по-скъпо от подматрачната)

Не мисля, че са те излъгали в цената. Струва ми се, че имаш доста механизми (3 плъзгащи врати, механизъм за спалня... Вгледай се по-добре в офертата и ако се лишиш от механизмите, мисля, че цената драстично ще падне (но все пак само предполагам - на мен цената на кухнята ми падна, тъй като на практика нямам никакви специални механизми  Grinning )

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 23:45 от jollity

Общи условия

Активация на акаунт