Имам/е нужда от добротата ви и положителната ви енергия

  • 22 040
  • 595
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Ох, не исках да пиша, все се възпирах, било то заради и немалкото отрицателната енергия във форума, било то от недоверие, но все пак искам доброто да бъде.  Heart Eyes
Имам приятелка тук, 3-4 от вас знаят историята, на 38-39 години е, има вече... не знам и аз колко, неуспешни бременности. Първия път в 6-ти месец спукан мехур след амниоцентеза, акушерката взела оформеното бебче в хартия и го метнала пред нея в кошчето... после два спонтанни до трети месец, после всичко ок с бременността, но бебето е със синром на Даун... и все не става и не става. Сега пак е бременна; в момента е в 25-та гестационна седмица точно. Отпреди две седмици има серклаж направен, лежи и не става изобщо, слагат й инжекции, свещички, системи, пие лекарства... Казаха в болницата, че в 24-та и 25-та седмица бебчето още не може да диша самичко, искат да стане поне 26-та навършена. Бебето беше 520гр, сега е 830, но пак е мъничко. От вчера й слагат и инжекции за белите дробчета на бебчето, да може да диша самичко, ако се роди сега. Приятелката ми се държи психически, добре е, не показва тревогите си. Казва само, че ако пак стане нещо, повече спира с опитите. Днес са й дали снимка от ехографа на бебчето. Виждат се брадичка, бузки, носле... момченце е... мъчно ми е, много плаках за нея, не мога да й помогна... бъдете с нея отсега нататък, всеки ден за бебчето й е от значение... ще ви държа в течение...
Пишете й, каквото и да било, всичко ще й разпечатам и ще й нося в болницата, бъдете с нея, моля ви... заслужава го...

# 1
  • Мнения: 165
Здравей,
Стискам палци всичко да се развие добре и тя да види бебчето си живо и здраво,аз също имам един спонтанен аборт и напълно разбирам как се чувства...Нека мисли позитивно и да има повече хора като теб до нея и да и дават кураж... Hug Praynig

# 2
  • София
  • Мнения: 43 904
Ох, милата тя...направо се разплаках...
Възхищавам й се за силата и смелостта да опитва отново и отново...аз сигурно щях да съм се отказала...
Бог да е с тях, дано този път всичко завърши щастливо, заслужава го  newsm17
Много прегръдки Hug Hug Hug и сила да преминат през това изпитание Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 21:09 от Angel_Dust

# 3
  • Мнения: 2 722
Ще се моля за всеки ден и всеки грам.
Сигурна съм, че положителната ни енергия ще помогне.
 Praynig

# 4
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен,възхищавам се на борбеноста на момичето.Стискам палци вси4ко това да завърши с много щастлив  край Hugслед изпитанията и мъката идват и красивите мигове в живота Peaceнека бог да е с тях. Praynig

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Моля се и вярвам,че този път всичко ще бъде наред! Hug Praynig Hug

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Мила, Маги Heart EyesВсеки ден мисля за теб и се моля детенцето ти да се роди живо и здраво PraynigИ аз плаках пред компютъра когато Нели всячески се молеше и надяваше всичко този път да е наред!Ти си силна жена, макар и да не те познавам се възхищавам на волята и силният ти дух!Когато човек иска нещо много, то става!Вярвам, че и сега ще е така!

Каквото и да напиша не мога да изразя това което чувствам!Прегръщам те силно и ще се моля всичко да се развие добре!

 Бъди все така силна, не позволявай момента на несигурност, мъка и страх да те смаже.Бебето ти има нужда от твоята смелост! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 7
  • Мнения: X
Запази силата си само още малко...малкото човече ще порасне малко по малко, благодарение на нея. Дишай дълбоко И заради него...то ще усети обичта ти и бързо ще се оправи. Прегръщам ви и ви чакаме тук!

# 8
  • Мнения: 9 973
силни предгръдки и знай,че щастието идва когато най-малко го очакваме!Вярвам,че ти имаш силата да се пребориш за това бебче!Вярвай и ти!Ще се молим за теб и ще чакаме с нетърпение едно здраво и силно бебче на финала!!!!!!!!!!!!!

# 9
  • Мнения: 884
Здравей, приятелко! Много си минала, малко е останало-стискай зъби, а след години, докато целуваш за "лека нощ" своето малко щастие, ще знаеш и ще си спомняш  във всяка теменужена вечер, колко си била силна,и борбена, и влюбена в живота на детето си. Желая ти безкрайно много кураж, и късмет!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 124
моля се за Маги, дано да удържите фронта до край и всичко да завърши с щастлив край и да видиш твоето момченце живо и здраво  Praynig Praynig Praynig

# 11
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Моля се всичко този път да е добре и вярвам , че така и ще стане.  Praynig Praynig Praynig Praynig
Ще видиш , че ще прегръщаш здраво и красиво момченце. Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 10 234
Желая прекрасен резултат на края. Много сила, много късмет и много щастие.   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 3 271
Рядко ми се случва да плача, но сега наистина се разплаках пред компютъра Cry.
Вярвам, че всичко ще е наред - за такива борбени и силни хора, преживели толкова много болка винаги идва момент, в който страницата се обръща и започват само щастливи и изпълнени с хиляди усмивки дни.
Успех мила, стискам палци, бъди силна Hug Hug Hug!!!

# 14
  • София
  • Мнения: 8 272
Стискам палци всичко да е наред с мъничето.
Възхищавам се на борбеността и спокойствието й, сигурна съм че и е много трудно... мога само да предполагам какво й е ....
Ще се развам след време колкото може по-късно да чуем добри новини тук.
Успех мам че и мило бебе стой спокойно в коремчето на мама, не бързай, прегръдките на мама ще са си твои.

Общи условия

Активация на акаунт