Има ли мами от Банкя?

  • 5 779
  • 111
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 50
Здравейте! Искам да разбера има ли мами от Банкя. Аз съм бременна и скоро очакваме нашето бебче. Ще се радвам, ако има с кой да правим разходки и да си гледаме бебоците. Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 376
Здрасти Simple Smile
Живи, здрави  и ние сме насреща Simple Smile
Честит Алекс Simple Smile Да ви е жив и здрав и много да ви радва.
Надявам се през Август да се присъединим към вашите разходки Simple Smile

# 2
  • Мнения: 290
Здравейте и от мен,аз също съм от Банкя,имам си 2 мом4енца.Вие от кои квартал на банкя сте-много ще ми е приятно да се запознаем и да си правим разходки заедно-тъй като и аз няма с кого да излизам.
Ще 4акам да пи6ете и да разкажете не6то пове4е за вас!
Приятен и усмихнат ден Ви пожелавам!

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 13:22 от hrisi051

# 3
  • София
  • Мнения: 6 145
Урааа, най-после и наша отчетна тема.
И аз съм в Банкя с 2-те диванета. Ама явно съм бляла от февруари до сега  Whistling
Ние сме близо до "Банкя палас" на ул. Москва

# 4
  • Мнения: 290
Аз пък съм на ул.Варна във кв.Вердикал.утре ще пи6а пове4е 4е моите диванета много мрънкат.
направо супер,май ще си спретнем една компания. Party

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 13:21 от hrisi051

# 5
  • София
  • Мнения: 6 145
hrisi051 ти как се придвижваш с големия батко? Че моята мома уж е голяма, ама докато стигнем от нас до парка в центъра, става време да се прибираме на обратно, за да храня бебо  ooooh! То се спира на всяко дърво и тревичка...
britt присъединявай се от сега...що ще чакаш до август Wink

# 6
  • Мнения: 290
Преди се придвижвах като возех баткото на степенката на коли4ката,но сега съм с кола и е много по лесно-товаря ги в колата заедно с коли4ката и в центъра ги разтоварвам,навръщане пак същата процедура.
Миа ти родом от Банкя ли си?

# 7
  • София
  • Мнения: 6 145
Аааа така е супер, аз като не съм шофьорка се мъча и трябва все на таткото да разчитам за колата.

В София съм родена. Моите родители имат тук една къща и ние с мъжа като го закъсахме с жилището (изгониха ни от квартирата миналата година по това време), преценихме че по-добре тук да постегнем малко, отколкото да плащаме наеми. Пък и за децата по-добре на въздух.
Сега щерката са я приели в детска градина в Люлин, ама ще пътува всяка сутрин, какво да се прави.

А да познаваш ти случайно някой от района с микробус или камион, който да ни прекара един гардероб от Люлин (срещу заплащане разбира се)?

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 08:35 от M_I_A

# 8
  • Мнения: 290
Ами за сега немога да ти помогна защото моят мъж има камион,но сега е в командировка в някакво село до Дупница и незнам кога ще се прибере.Аз съм си от Банкя,но въпреки това нямам с кого да излизам на разходки с децата.Ако искаш като се оправи времето може да си спретнем една разходка.Аз съм на 24год. и имам двама малчовци-големият е Ради на 2г и 6м,а малкия е Иво и сега в събота навършва 1 годинка.Големия ходи на ясла тук в Банкя.
Нека и други бъдещи и настоящи мами се включат при нас така като сме повече ще е много весело,пък и с децата цирка ще е пълен. Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 6 145
Ние се справихме с гардероба, най-после.

И на мен ще ми е приятно да се видим. Аз съм малко по-трудна, че малкият още се храни сравнително на често, но ще го измислим. Че съм зажадняла за компания.
Тъкмо ще ме ориентираш в града, че много неща не знам  Embarassed

galiushka, която е започнала темата предполагам се е улисала в двумесечното бебе и затова не пише.

# 10
  • Мнения: 290
Ами и аз се чудя защо не пише-сигурно по цял ден са навън.
Почерпете се за здравето на моят малък син Иво днес навършваме 1 Годинка!

# 11
  • Мнения: 0
Здравейте мами, и ние сме от Банкя , но не родом. Когато е хубаво времето постоянно сме в парка, че там ми е по лесно с малкия

# 12
  • София
  • Мнения: 6 145
hrisi051 малко на патерица, но да ти е живо и здраво детето! Да расте весело и умно, и много да ви радва   bouquet

dale06 Супер, че стваме повече  Hug Да спират дъждовете и да се запознаем на живо.

Ние утре сме на един рожден ден и се опитвам да намеря време да се постегна и да заприличам на човек. Че от как съм родила, май приличам на майка, но не и на жена  Embarassed
Ще влачим и дечулигата с нас, че няма къде да ги оставаим - та да видм какво мероприятие ще се получи в крайна сметка  ooooh!

# 13
  • Мнения: 290
M I A благодаря за пожеланията.И ние си ги водим постоянно с нас навсякъде,че никой не иска да ги гледа-отначалото ми беше кошмарно,но вече свикнахме и сега се нагаждаме според обстановката.
dale06 Добре дошла при нас,надявам се скоро да се запознаем лично-Ти къде живееш,някъде в кварталите или си в центъра на Банкя?

# 14
  • Мнения: 0
Не съм в центъра, живеем на "Варна", след кръстовището с "Кирил и Методи", няколко къщи по-нагоре, на квартира сме все още

Общи условия

Активация на акаунт