Кога спряха дечицата ви да ядат нощем

  • 3 638
  • 81
  •   1
Отговори

Анкета

Кога спряха дечицата ви да ядат нощем

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 14 апр 2008, 14:50

  • Мнения: 1 243
Момичета много съм притеснена дъщеря ми е на почти 1г и 2м а все още яде нощем Wink яде на 5 часа вашите бебета/дечица кога спряха да ядат нощем.Какво мога да и слагам в млякото да може да я държи сита примерно ако яде в 22:00 часа и след това чак сутринта да яде.Вече е голяма и според мен трябва да спре нощното хранене.Дори нощем и на 4 часа някой път яде,нито с вода се залъгва нито със сок.Моля да ми отговорите вие как им спряхте нощното хранене почнах дори и малко каша да и слагам в млякото но пак се буди и иска да яде.Ще се радвам да споделите Flutter

# 1
  • Мнения: 46 434
Беше на около 2.5 г., когато започна да издържа 8 часа нощем без храна.
Преди това заспиваше в 24 ч. с мляко и към 5-6 ч. пак пиеше.
Мен никога не ме е притеснявало това, конкретно пък за млякото - давам колкото и когато поиска.

# 2
  • Мнения: 674
 Моето не яде през нощта, откакто навърши 2 месеца.
 Аз лично мисля, че си е до дете. Някои, колкото и да се опитваш да ги лъжеш с води и др. подобни, просто не става.
 А колкото за ситостта - моето дете понякога не иска да вечеря (ако се е наяла доста в 6-7 часа) и хапва с 300 зора малко мляко преди лягане и пак си спи до сутринта, без да се буди от глад. Така че не знам дали количеството храна вечер има толкова голямо значение. Thinking
 

# 3
  • Мнения: 145
Никога не сме имали нощно хранене, защото бебето не пожела. Не мисля, че има място за притеснения, то си показва от какво има нужда.

# 4
  • Мнения: 5 026
Около 10 месец спря, но после пак прояде. И сега си пие мляко нещем.

# 5
  • Мнения: 252
От 3 месец.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 585
Никога не е ял през нощта. Е, случвало се е, но не повече от 2-3 пъти. Преди се събуждаше към 6 часа сутринта  гладен, но от няколко месеца издържа до по-късно.
Моят отговор го няма в анкетата. Wink

# 7
  • Мнения: 73
Нямаше и месец когато започна да пропуска нощните хранения.

# 8
  • Мнения: X
На 2г.6м.  Mr. Green

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Като навърши 3м.Просто не е от ящните.

# 10
  • Мнения: 4 451
На 1г.5м. е и още пие мляко нощем. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 78
И аз мисля,че си е до дете. Моят син на 10тия ден спря храненето в 3ч. - заспиваше в 00:30ч. и ставаше около 6ч. Към 3тия месец започна да пропуска и яденето в 24ч. Към края на 5тия месец отказа и да се кърми и започна да иска да яде през 4-5 часа  #Crazy И всичко без моята намеса. Даже доста се бях притеснила, както е тръгнал да не вземе да спре да яде  Thinking

# 12
  • Мнения: 1 101
Ние се кърмим и при нас са малко по-различни нещата... Сина ми спря да се буди нощем за сучене чак на 2 г. и 2-3 месеца и то по мое настояване. Но неговото будене поне след първата годинка нататък със сигурност не беше от глад.

# 13
  • Мнения: 745
След като навърши месец.

# 14
  • Мнения: 8 999
В края на втория месец и двете ми деца отказаха нощното хранене /последно ядене имаха около 23 часа и спяха непробудно до 6 часа сутринта/. На навършени 5 месеца за последно се хранеха около 20.30-21.00 с каша, месно или зеленчуково пюре с АМ и спяха до 6 часа. На 6 навършени месеца започнаха да спят по 12 часа и така отпадна сутрешното кърмене в 6 часа. Може би е време детето ти да не вечеря мляко, а нормална храна, достатъчно голямо е.

Общи условия

Активация на акаунт