Норвежки моми -20 тема!

  • 14 899
  • 295
  •   1
Отговори
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541


Добре дошли в новата тема, момичета!!!











Ето и предишните темички   bouquet

Norge 1
Norge 2
Norge 3
Norge 4
Norge 5
Norge 6
Norge 7
Norge 8
Norge 9
Norge10
Norge11
Norge 12
Norge13
Norge14
Norge 15
Norge 16
Norge 17
Norge 18
Norge 19

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 23:36 от Tatti

# 1
  • България
  • Мнения: 1 090
Пу първа! newsm78

# 2
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Много ни замря темичката. Хайде и аз да се запиша. Детето болно, немога да я извеждам, съптветно си седя в къщи и съвсем изкукурдяквам.

Гисмо, могат да ти пратят колет, няма какво да питате, само да внимават какво пишат на описанието. До две килограма струва около 20 лева, може и малко отгоре, надвиши ли 2 кила се таксува с още толкова, затова е по- добре да се пращат или 4 кила направо или само до два. При мен стигат точно за две седмици колетите, получаваш ги от пощата с паспорта си. Peace

# 3
  • Мнения: 244
Добро утро на всички  Hug
Е сега и аз ще кажа така "Айде и аз да се запиша"-хе хе много весело ми звучи всеки път  Simple Smile
Бобченка,защо да внимават какво пишат на описанието,трябва да опишат всичко точно или трябва да послъжат   newsm78 ???
Ох 2 кила-трябва да пресметна дали има сметка така че и 2 седмици-дали ще издържат продуктите толкова време незнам  Thinking
Днес ще ходя до две компаний пак да пробвам за работа-стискайте палци  Praynig
Айде това е за сега от мен,ще хапвам и после пак обичайното наново  Crazy

# 4
  • Мнения: 250
Здравейте,момичета!Как сте?Моето момченце днес порасна-стана вече на 1 цяла годинка!  party023  ura  party041 newsm38

# 5
  • Мнения: 1 062
Да ти е живо и здраво детенце, бебчо Simple Smile
Гисмо, стискаме ти палци за работата. А за колетите, имай предвид че отварят и тук, ако се съмняват.
Боб4енка, какво й е на малката ти красавица?
Деата, ти къде се загуби?
Аз си се боря с Вистата, ама не ми е по вкуса и това си е. ХП си е по добър......

# 6
  • Мнения: 515
Днеска съм рожденница! Та ви черпя, кой с каквото се сети!  Grinning Че трябва да бягам да търся из форумите някоя красива торта, дИтето заръча да ми е хубава тортата!
А радостта ми е двойна, щот нашите приятели снощи се сдобиха със син! Къф ти син, бе, направо богатир - 4 кила живо месо! да беше устискала 8 мин, можеше и на мойта дата да се роди, ма на!

# 7
  • Мнения: 515
А, стига,бе! Иванича ми е "наборче"  Grinning Дани, да ти е жив и здрав! Много усмивки и игри му желая!

# 8
  • Мнения: 1 062
Marjo , хайде честит ти рожден ден и на теб  bouquet Жива, здрава и по малко да падаш Joy

# 9
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Mario -ха честит ти празник..да си жива и здрава , бреййййййй удърте и ти  Mr. Green  Hug Hug
бебче, да ти е живо и здраво чадото, да расте кротко и хитро  Hug
роска- тук съм бря ,ама не ми остава време да ви наглеждам как сте, добре че не пишете много  Wink..а за вистата.кво да ти кажа..аз я боря от септември...и все още съм в чуденки  Joy Joy

# 10
  • България
  • Мнения: 1 090
Мила Ани,
4естит рожден ден!  bouquet
Много любов,здраве и щастие !
Hug

Бъди все така с чувство за хумор! Laughing

# 11
  • България
  • Мнения: 1 090
4естит рожден ден и на малкия Иван на бебчо!  bouquet
Да ви е здрав и щастлив!

# 12
  • България
  • Мнения: 1 090
Абе много рожденици днес,не мога да смогна,преди малко честитих и на братовчедка ми ,която е в Англия! Laughing
Марйо,между другото не само ,че с нея сте родени в един ден ,ами и в една година Shocked,голямо съвпадение е!

deata,жива ли си,какво става с теб?  Grinning

# 13
  • Мнения: 200
Marjo, Честит Рожден Ден! newsm51
Бебчо,да ви е жив и здрав рожденика! newsm59

# 14
  • Мнения: 250

Ани,честит рожден ден и на теб,да си жива и здрава и много любов!  bouquet.Момичета благодаря за пожеланията.Сори незнам как се качват снимки newsm78

Общи условия

Активация на акаунт