Идея за подарък - годишнина от сватба

  • 3 328
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 655
Дайте идея какъв подарък да направя на приятели за кръгла годишнина от сватбата.
Ще съм ви много благодарна за съветите.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Някакъв електроуред - миксер, блендер, микровълнова печка.
Картина, чаши за вино със специалната гарафа - декантер, надписан може да е.

Мисля, че дадох достатъчно предложения, а ти, dolores, избирай, все пак познаваш и хората.  Peace

Успех!   bouquet

# 2
  • у нас
  • Мнения: 5 710
зависи колко е годишнината от сватбата. Потърси в гугъла има за различните годишнини какви подаръци се купуват.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 222
Наскоро си задавах същия въпрос, че ние имахме годишнина. Зависи за колко пари става въпрос и колко са ви близки съпрузите. Аз се поотпуснах и му купих... телескоп (за начинаещи, че за другите не смея и да мечтая). Иначе има нещо, което страшно много ми хареса, но реших, че не си струва парите - рамка за снимка, която всъщност е 7 инчов дисплей (може и да греша за размера), работи на ток (не на батерии) и може да показва снимките с различни ефекти (като на screensaver-a). По-евтината беше 280лв.
Още една идея ми хрумва - колаж от техни семейни снимки.
Успех с избора!

# 4
  • Мнения: 1 111
рамка за снимка, която всъщност е 7 инчов дисплей (може и да греша за размера), работи на ток (не на батерии) и може да показва снимките с различни ефекти (като на screensaver-a). По-евтината беше 280лв.

страхотно предложение Peace

Още една идея ми хрумва - колаж от техни семейни снимки.

трябва да разполага с техни снимки,не мислиш ли

# 5
  • Варна
  • Мнения: 222
рамка за снимка, която всъщност е 7 инчов дисплей (може и да греша за размера), работи на ток (не на батерии) и може да показва снимките с различни ефекти (като на screensaver-a). По-евтината беше 280лв.

страхотно предложение Peace

Още една идея ми хрумва - колаж от техни семейни снимки.
трябва да разполага с техни снимки,не мислиш ли

Разбира се, без снимки не става  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт