Търся координати на др. Щилянов - невролог от Варна .

  • 21 499
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Ако някой може да каже координати и отзиви за този лекар , става въпрос за преглед на дете .Предварително ви благодаря !

# 1
  • Мнения: 4 651
Тук (http://archives.bg-mamma.com/archive/000/072/256/72256/72256.html) пише, че преглежда в Окръжна болница. Предполагам, че ако се обадиш/идеш в ДКЦ-то на Окръжна б-ца, ще ти кажат повече.

# 2
  • Мнения: 186
Погледни, ако искаш, темите Епилепсия и Епилепсия 2 в "За децата" > "Деца с увреждания и хронични заболявания". Там има мнения за детски невролози и споделени истории, може да ти е от полза.
Или в полето Търсене: напиши Щилянов и ще изскочат десетина теми, където се споменава. Влез във всяка една от тях и ще откриеш и положителни и отрицателни отзиви. Според мен има истина във всеки един от тях.

# 3
  • Мнения: 39
На всякъде съм преровила и никъде няма точни координати , освен , че работи в Окръжна болница и преглежда по здравна каса . Мен ме интересува по - точно дали има някъде частен прием и някакви отзиви .

# 4
  • Мнения: 186
Права си - понякога нищо не показва. Ето ги:

1.
 За децата / Деца с увреждания и хронични заболявания / Re: ХАЙДЕ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ
"Имам дъщеричка на 10 мес.-когато бяхме на 1 мес. ни откриха хидроцефалия /ходихме при Щилянов, Ралчева,Киряков и още един неврохирург в Окръжна/, Щилянов хич не е приятен, обаче личните ми впечатления като специалист са, че е добър /поне в сравнение с д-рите, които посетихме покрай проблема, а те не бяха малко/"
2.
Справочник / Здравен справочник / Re: Wypros za D-r Shtilianow ot Varna?
"И аз съм чувала, че е най-добрия. Но лично моето дете го заведох при д-р Йолова, която също е много добър детски специалист. Знам само, че Щилянов преглежда по здравната каса а при Йолова ние си платих ме прегледа. В никакъв случай не ходи при Ралчева. Та те това са тримата детски неврохирурзи във Варна /по известни разбира се/"
3.
За децата / Деца с увреждания и хронични заболявания / Re: Може ли някой да даде съвет .
"Тук в Шумен разбрах че не можем да направим свястно ЕЕГ.Д-р Щилянов къде мога да го намеря?"
"Мама Цвети, искам само да изкажа моето впечатление за д-р Щилянов. Всички казват, че е страхотен специалист и може да са прави. Но като човек за мен е лишен от доста качества.
 Когато на нас ни се налагаше да го посещаваме се убедих в това. Пред кабинета му винаги е пълна лудница. Държи се и много арогантно независимо от случая. Може би е нормално при положение, че един от малкото детски невролози за областта, които работят с касата, но за мен е недопустимо.
 Детето ми правеше ежедневни тежки епилиптични припадъци. Обърнахме се към него, а той ми се развика, че сигурно има киста или тумор и да дойда след 3-4 месеца, когато има направления за ЯМР!
 Детето ми е и хиперактивно и той знае това. Изгони го от кабинета с викове!
...............................
 Не мисля, че това е човека, който е подходящ за едно чувствително и наранено дете!
Успех!"
4.
За децата / Деца с увреждания и хронични заболявания / Re: ЕПИЛЕПСИЯ
"Все още не сме търсили второ мнение , но като за начало ми препоръчаха Шилянов или Щилянов не знам кое е правилното от окръжна .Някой можели да ми каже как да се свържа и кои дни приема.Прегледа за ЕЕГ задължитерно ли е да бъде с престой в болница?"
"На д-р Щилиянов GSM-а е 08888611010 или сл. тел.052/69-26-670  - кабинет 123 в поликлиниката на Окръжна.
Приема всеки ден (понеделник-петък) от 8,30 до 14,00 часа , но с предварително записан час.
Той е най-добрият специалист по детски епилепсии във Варна.
Дъщеря ми беше на 9 год. като се разболя от гноен менингит и вдигна температура почти 41 градуса, след което като усложнение се получи епи-огнище със двустранна синхронизация на пристъпите. Беше с изразена степен на дебилност в първите месеци след менингита.
 След това преживя и една тежка коремна операция след автомобилна катастрофа. Д-р Щилиянов консултира хирурга и анестезиолога -  възстановяването мина много добре без пристъпи.

Д-р Щилиянов я излекува за 4 години. В момента е здрава и учи в професионална гимназия по икономика - успехът й е почти отличен!

Единственото нещо, което най-много изнервя е огромния брой пациенти и продължителността на прегледите, въпреки предварително уточнения час. Запасете се с мноооого търпение.
В момента не знам  какъв е графика му, но в сряда към 11,00ч. водеха децата от социалните домове и беше невъзможно да минеш преглед, защото те са със предимство.

В окръжна има още един препоръчван невролог д-р Румяна Аврамова Иванова - при нея има ЕЕГ апарат.
Нейният служебен тел. е 052/69-26-766 . Кабинет 230."

Продължавам да пиша, но първо да пуликувам това, за да не си легнете.

# 5
  • Мнения: 186
4.
За децата / Деца с увреждания и хронични заболявания / Re: ЕПИЛЕПСИЯ
...
«  #346  четвъртък, 08 февруари 2007, 19:31 » "КОРЕКЦИЯ -  Д-р Щилиянов -GSM 0888861010"
«  #353  петък, 09 февруари 2007, 18:59 » "А за д-р Щилиянов мога да кажа само, че не си претупва пациентите с прегледа - затова става бавно."


Следните теми са кратки:
5.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222499.0;all
6.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=160202.msg3123342;topicseen#msg3123342
7.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=160981.msg3132087;topicseen#msg3132087
8.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154700.msg2986571;topicseen#msg2986571


Успех!

# 6
  • Мнения: 14
Виждам че вече са ти дали координати на д-р.Щилянов затова ще ти искажа само мнението си-аз съм изключително доволна от него,много е внимателен и много обстойно преглежда децата не ги претупва търпелив е .Вярно че външно изглежда малко строг но всъщност обяснява много изчерпателно и на разбераем език.Аз ходих на платен преглед-25лв. е първичния ,20 е втория.

# 7
  • Мнения: 3 595
Предстои ни преглед при д-р Щилиянов. Можете ли да ми кажете дали е невролог или неврохирург?

# 8
  • Мнения: 14
Аз го знам като детски невролог ,незнам дали оперира

# 9
  • Мнения: 3 595
Невролог е бяхме при него

# 10

Общи условия

Активация на акаунт