сиропи за кашлица

  • 5 350
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 552
Д-р Слънчева, бихте ли би посочили, кои сиропи , подходящи за деца на 3-4год. са за суха и кои за влажна кашлица. В момента дъщеря ми е с влажна кашлица /дори нощем като се закашля и повръща храчки/, и й давам сироп Медоприм. Подходящ ли е за случая?

# 1
  • Мнения: 5 760
Причините за кашлиците са различни и оттам и сиропите. Този сироп е добър за кашлици засягащи горните дихателни пътища и леки бронхити.-леринг фарингс и има откашлечен ефект- съдърже иглика и мащерка. Щом имо такъв упорит секрет е добре да се преоцени дозата и малко да се намали, защото се втечнява в повече и нормалната секреция на белите дробове.

# 2
  • Мнения: 552
Благодаря ви за отговора. А бихте ли ми посочили за нашия случай кой е най-подходящия сироп. Забравих да ви пиша че пием и Умкалор. Искам да ви попитам още сиропа Биокс Тими при какви случаи се дава?

# 3
  • Мнения: 5 760
http://www.arsmedica.bg/bg/news/news_id/96.html
Биокс Тими е българският еквивалент на сиропа на д-р Тайс. Мисля, че е добър за Вас.Съдържа гъст екстракт от стрък на мащерка
ПОКАЗАНИЯ:Оказва  благоприятно въздействие на горните дихателни пътища и устната кухина.
При фарингити, тонзилити, кашлица и други възпалителни процеси на горните дихателни пътища.
ДОЗИРОВКА И ПРИЛОЖЕНИЕ: Деца 1 до 3 чаени лъжички дневно след хранене

Общи условия

Активация на акаунт