новото мляко на Нестле - Нестоген с пребиотици!!

  • 554
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
моля някой с опит с това мляко да сподели? Дали причинява запек и дали в него няма някоя вредна съставка?с

# 1
  • Мнения: 27 524
Мило момиче, вредни съставки в АМ млеката няма.  Simple Smile Относно запека - индивидуално е.
Моят син хипер и ужасно се запече от НАН и Фризолак, но нямаше грижи с Аптамил. При други бебета - обратното.

# 2
  • Мнения: 84
знам че трябва да е така, но споменават за някакви генно модифицирани съставки в него, а аз не искам да го сменям. Тъкмо му свикнахме!!!

# 3
  • Мнения: 27 524
Не го сменяй. Ако се панираме за всяко ново и безконечно инфо за пазара и продкутите, трябва да се гръмнем и няма да намерим най-доброто. Не се замисляй, щом му харесва - давай  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз го давам,въпреки инфото за тези съставки,което също бях чула.Аз съм довола,бебка също!Не запича,а напротив-има добър ефект за храносмилането!

# 5
  • Мнения: 135
Ние го ползваме от самото начало, когато беше в металните кутии. Пробвахме Фризолак и Нутрилон но последва запек и повръщане. Откакто е в новите опаковки по трудно се разбива и понякога се задавя но си го хапва с удоволствие и нямаме никакви проблеми.  Peace

# 6
  • Мнения: 84
Благодаря ви за отзивите. Падна ми голям камък от сърцето!!

Общи условия

Активация на акаунт