Soothing & Relaxing Gel Eye Mask - Regular

  • 457
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
някой има ли представа къде дали в софия или страната мога да намеря това: http://www.amazon.com/Soothing-Relaxing-Gel-Eye-Mask/dp/B0002SQ6U8  Confused

# 1
  • София
  • Мнения: 1 825
И аз се интересувам. Иначе от Sasa.com си поръчах краставичена за очи, но е много евтина и нямам идея дали върши работа. Като я получа ще споделя отзиви.

# 2
  • Мнения: 14 471
аз имам такава от ейвън, не знам дали все още я предлагат обаче. аз съм доволна, държа я в хладилника и когато си почуствам очите уморени и дори при леко главоболие я слагам и ми действа много добре Peace

# 3
  • Мнения: 6
а как става плащането в сасата и след колко време горе долу пристигат продуктите?

# 4
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И аз имах същата маска на Ейвън, но се оказа много некачествена. Не само се скъса самото ластиче ( не че съм го опъвала или нещо подобно), но и самата течност в маската, която трябва да се охлажда малко по-малко поросто изчезна.  Shocked Дано съм го обяснила както трябва.

# 5
  • Мнения: 14 471
И аз имах същата маска на Ейвън, но се оказа много некачествена. Не само се скъса самото ластиче ( не че съм го опъвала или нещо подобно), но и самата течност в маската, която трябва да се охлажда малко по-малко поросто изчезна.  Shocked Дано съм го обяснила както трябва.


 Shocked моята е от повече от три години и й няма нищо

# 6
  • Мнения: 6
аз лично не съм доволна от продукте на ейвън ползвам иф роше в момента, но в каталога и на ейвън и на орифлейм, както и на иф роше няма такова нещо, опитах с крем под очите, аз съм на 21 и имам ужасни сенки и просто ненам каквод а правя, опитах с традициионните методи не се получава, направо съм отчаяна

Общи условия

Активация на акаунт