моля препоръчайте ми хубава частна детска градина с ясла?

  • 3 369
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
здравейте на всички. моля за съвет ако някой е изследвал- да ми препоръчате хубава частна детска градина с яслена група в няколко района - във Възраждане / чух че има някаква в 1-во ОДЗ, но не знам името/, около Орлов мост, в карето Оборище,  ул.Шипка /общо взето центъра/. Приемаме информация всякаква - цени, условия... Ние сега сме на 1 година и искаме да я дадем 1,8 - 2 години. Мерси много предварително.

# 1
  • Мнения: 473
никой ли не живее в тези квартали? много странно....

# 2
# 3
  • Мнения: 473
мерси много. казаха ми за някаква много добра частна градина зад хотел плиска. накой знае ли как се казва. мерси

# 4
# 5
  • Мнения: 508
А някой има ли представа за цените в " Съни" и условия за записване

# 6
  • Мнения: 1 327
"Ново поколение" - намира се на ул Поп Богомил, между женския пазар и бул Мария Луиза.  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 1 715
Къде там newsm78 Аз работя в тази отсечка, ама не знам такава, освен ако не е направена последната година, когато излязох по майчинство. Ще я проверя. Мерси  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 327
Къде там newsm78 Аз работя в тази отсечка, ама не знам такава, освен ако не е направена последната година, когато излязох по майчинство. Ще я проверя. Мерси  bouquet
дъщеря ми ходи там вече година и половина, не е чак от толкова скоро. Намира се между железария и тапицерско ателие (след ателието е магазин за кафе). Вратата на ДГ е с боядисани в червено и сиво квадрати. Няма обозначение.
Изключително съм доволна! Само хубави неща мога да кажа за тази градина. А за момичетата, които гледат децата мога да кажа само, че са страхотни!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 715
Супер Heart Eyes. Аз съм в туристическата агенция отсреща Grinning. би ли споделила подробности? Интересува ме не толкова интериора, колкото с какво ги занимават. Има ли двор? Раб. време, цени? Кога е записването? Колко деца са в група?

# 10
  • Мнения: 1 327
Дворчето е много малко, но има и пясъчник и люлки и пързалки за бебешорите.
Работното време е от 8 до 18.30ч
Записването - по всяко време на годината, стига да има места.
Интериора е много добър. Миналата година обновиха изцяло обзавеждането на яслата и сега са с маси и столчета от Икея, много е сладурско. Спят обаче на матрачета. Мен лично това изобщо не ме притеснява. Госпожите са 3 в яслата. И трите са супер грижовни към децата.
Занимават се с много неща. От миналата година още правят апликации, имат музикални часове, физкултура - онзи ден са се учили да правят кълбо напред. Ати вкъщи много често на някоя песничка подскача от радост и започва да играе така, както ги учат в градината.
Най-важното, за мен специално е, че ги гледат с много любов! Не мога да изброя случаите, в които съм ходила да си взимам детето и съм я заварвала да се гуши в някоя от госпожите...
В групата не мога да ти кажа колко деца са, имало е случаи да бъдат и само 5-6. Мисля, че са към 15 записани, с 3 госпожи.

# 11
  • Мнения: 473
мерси много.

# 12
  • Мнения: 451
А да кажете някоя частна градина, с яслена група из Младост или Изток.

# 13
А знаете ли нещо за "Ние врабчетата' на Любен Каравелов? Благодаря предварително

# 14
  • София
  • Мнения: 1 715
Еlito, мерси   bouquet Днес бях там. Оказа се точно срещу офиса ми Embarassed Г-жа Дора беше много любезна Simple Smile Каза, че детето трябва да има 2г. Таксата е 350лв за малките и 250 над 3г.

Общи условия

Активация на акаунт