Кутии за играчки

  • 15 468
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 647
Ако вече е имало такава тема се извинявам.Изчетох темите свързани с детски стаи , но не можах да намеря идеи.Въпроса ми е :къде (в какво) събирате детските играчки? У нас играчките са в изобилие и се чудя къде да ги прибирам вече ooooh! Моля ви дайте идеи за нещо голямо , пъстро и красиво !

# 1
  • Мнения: 834
Преди бяха в кашони, но всичко се разкъса. Борис има много играчки и направо е ужас. Сега купихме от Практикер едни кошове, има различни калинка, слон, жаба, но не знам дали ще са издържливи. Много ми се иска да взема цветни пластмасови кутии и да ги подредя на етажерка, но не успях да намеря. Тези които купихме сега не са много практични, защото трябва да се изсипи целия за да се вземе търсената играчка. Естествено прибирането после става познай от кой

# 2
  • Мнения: X
В Хоби една потребителка е дала много добра идея според мен.
Цък, за да видиш идейката!

У нас стоят натикани в един ратанов кош, който вече ще се разпадне. Около Коледа и рожденните дни на децата, тайничко от тях, Mr. Green  го разчиствам, за да освободя място за новите играчки, които ще получат.

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нашите стоят в голям кашон от телевизор, който в момента е препълнен. Периодично го преполовявам, защото има неизползваеми и счупени играчки там. Стои в една стая, която не ползваме. В стаите им също се намират играчки, но те са две-три, с които си играят в момента. Когато се задържат повече или се появят други, прибирам неизползваемите и така. Не е необходимо всички играчки да стоят в детската стая. Така се губи интерес към тях.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 509
Има пластмасови цветни кутии на колелца за детски играчки, последно гледах в Бриколаж. Смятам сега да взема от тях, защото всичко друго се къса/разпада.

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
От Практикер взех един слон  Simple Smile , цилиндър от плат, чийто капак е главата на слона.
Има и други животни в различни цветове.
За сега събира идеално всички играчки на малкия.
Иначе имаме и 2 пластмасови сгъваеми каси. В едната съм сложила книжките (скоро ще ги подредя по етажерките в детската), а в другата музикалните играчки като йониката, пияното, китарата....

# 6
  • София
  • Мнения: 903
В едно пластмасово шкафче с четири чекмеджета. Слагали сме ги и в кашон, и в кош някакъв, но както беше писал някой по-нагоре не ни беше удобен, защото трябваше да се изсипят всички играчки , за да се намери нещо. Откакто сме го купили тоя шкаф, нямаме такъв проблем. Удобен е, макар и не чак толкова красив.

# 7
  • Oslo
  • Мнения: 659
Ползвам цветни пластмасови кошове за пране, а за книжки, флумастери и моливи, настолни игри и др.подобни - в пластмасов шкаф с 4 чекмеджета.

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Сега купихме от Практикер едни кошове, има различни калинка, слон, жаба, но не знам дали ще са издържливи.
и аз към тях съм се насочила

# 9
  • Мнения: 330
Пластмасов кош за пране - това ползваме за сега. Peace

# 10
  • Мнения: 187
При нас положението с играчките беше същото.В крайна сметка купихме един пластмасов кош за играчки,прилича на ковчеже.Ние го купихме от JUMBO.Подобни съм виждала и в БРИКОЛАЖ

# 11
педложение :
има едни къщички от пластмаса .аз имам една и всичко ми се побира вътре. . .. всичи играчи и  купища неща който вече  не вършат работа но ми се иска да ги пазя . .
къщата събира 350 кила  играчки. . . .
опитай

# 12
  • Варна
  • Мнения: 366
Ние си купихме от Бриколаж много сладка кутия на колелца и с капак.Имаше различни цветове и дори в началото синът ми ползваше тази кутия като средство за прохождане,буташе я и се забавляваше.Мисля ,че са италиански,но са и много здрави.

# 13
  • Мнения: 995
Ние си купихме от Бриколаж много сладка кутия на колелца и с капак.Имаше различни цветове ........................

И нашата е такава. Много съм доволна.

# 14
и на мен ми се струва че е хубава

Общи условия

Активация на акаунт