Знаете ли...

  • 627
  • 5
  •   1
Отговори
Имам малък проблем с ръцете - от известно време имам нещо като екзема. Зачервяват се и адски сърби. Ходих на кожен лекар и се лекувах един месец. Докато траеше лечението се оправих и след това пак наново. Някой знае ли  " бабешки " рецепти, които помагат в такъв случай. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 183
Попитай в "Здравословни проблеми", там повече хора биха могли да ти отговорят.Тук само се дракаме.Успех.

# 2
  • Мнения: 1 731
От препарати ли ти е или не знаеш?Защото ако е от препарати ,трябва да спреш да миеш и переш на ръка и т.н.Аз имах подобен проблем и се оправих като купихме миялната.Сега ако ми излезе нещо случайно ,се мажа с една паста .Ако те интересува ще видя как се казваше. newsm78

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 891
Кожните проблеми са много упорити и се лекуват дълго време.

Направи си тест за алергия.

# 4
всичко правя с ръкавици, но да първоначално ми се появи от препарати, сега се притеснявам да не е вече хронично. Ще съм благодарна за пастата.

# 5
  • Мнения: 207
Да не са едни ситни пъпчици леко червени като мехурчета-яко сърбящи newsm78сигурно се пукваха ,защото след това мястото се белеше.Ако са такива не се притеснявай.Аз имах и съм ходила при три различни кожни лекара.Казаха ми,че това е вид алергия към мърсотията,препаратите,но аз забелязах,че първият път когато ми се появиха беше след ползване на мокри кърпи.Мажех се с тридерм и пиех някакви противоалергични хапчета.Някъде бях чела за хладка вода, в която е разтворена хлябна сода да държиш 10 минути ръцете си.Може би в рецептите на Ванга.Последният път ходих в Токуда и лекарката ми обясни,че пъпчиците се появявали главно лятото когато ръцете се изпотяват,защото съм нямала защитен слой.Това е за моя проблем,който отдавна нямам,но по-добре отиди на лекар и сериозно си обърни внимание ,защото кожните заболявания са страшно упорити и трудно лечими.Аз бихте посъветвала да си миеш ръцете само с бебешки сапуни,да пипаш препарати само с ръкавици и да се мажеш с кремове,които имат защитен слой.

Общи условия

Активация на акаунт