необходими вещи за ски училище

  • 830
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Здравейте,
Синът ми от понеделник отива за пръв път на ски училище от детската. Надявам се по-опитните от вас да ме посъветват какво да му приготвя в раничката...  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 263
Ако ще карат и сутрин и следобяд - 2 броя долнища.
2 броя шапки, ръкавици, каска, маска /очила/, термос.
Чорапи за всеки ден поне по два чифта, 2 пуловера / макар че ако има хубаво яке не е нужно да са дебели.
Тениски, бельо, тоалетни принадлежности, мокри кърпички.
Ако се сетя нещо ще допълня по-късно  Simple Smile

# 2
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Не знам дали ще ходи на ски училище с преспиване твоето дете, но ако е така ще ти кажа какво още пише в нашия списък че трябва да вземат: пантофи, джапанки, кърпи, пижама, любима играчка, минерална вода, джобни до 5 лева. Може би имаше и още, но това се сещам в момента.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
И слънцезащитен крем  Grinning

# 4
  • Мнения: 7 263
И слънцезащитен крем  Grinning

И балсам за устнички!

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
Гледам допълнили сте крема и балсама, очила също. Дияна без очила на пистата... става като електроженист. Аз съм същата.
btw на обявата за ки у-щето в нашата градина има списък с необходимо оборудване.
Аз да допълня - каска.

# 6
  • Мнения: 170
Благодаря ви, мили момичета!!!! Супер сте! Откакто открих това място се чувствам сигурна и спокойна при търсене на информация и ценно мнение.   bouquet  bouquet  bouquet
Ние не сме с преспиване, а ще ги водят всеки ден и ще ги връщат в детската. Също получихме списък с необходимите аксесоари. Но аз исках да сверя информация, защото все нещо пропускаме.... Казаха ми, че каска не била необходима все още, защото били на Ветровала и там нямало други скиори, с които да се сблъскат...

# 7

Общи условия

Активация на акаунт