Как се изпраща пощенски запис за чужбина?

  • 3 266
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 877
Налага ми се да изпратя пари,чрез пощенски запис за САЩ. Сумата трябва да е в $.Реших да попитам тук,тъй като предполагам на вас ви се е случвало и знаете как.
Много ще съм благодарна на всички,които ми дадат съвети!

# 1
  • Мнения: 1 877
Нямам късмет...явно никой не знае!

# 2
  • Мнения: X
Нямам късмет...явно никой не знае!

по-скоро няма такова животно
или поне аз не знам
става само през банка с банков превод или през фирма от рода на Western Union

ако си мислиш, че може с пощ. запис иди питай в пощата
може и да може
кой знае

аз залагам, че не може

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Прати парите чрез Western Union.

# 4
  • Мнения: 1 877
Мдаааа,ще отида да поразпитам в пощата,защото тука ,у наше село ,едва ли има Уестърн юниън...

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Мдаааа,ще отида да поразпитам в пощата,защото тука ,у наше село ,едва ли има Уестърн юниън...

Стига бе! Поне в някоя банка със сигурност ще има.

# 6
  • Мнения: 1 107
Western Union има със сигурност в клоновете на Експресбанк, ОББ и  Централна Кооперативна банка. Иначе преди време като искахме да купим нещо от интернет ни бяха казали да изпратим парите в САЩ по подобен на пощенския запис начин и никъде не открихме. Само се оказа, че Екпресбанк предагат чекове, които можеш да купиш, попълниш името на лицето, на чието име е издаден чека и после да го пратиш по пощата.

# 7
  • Мнения: 1 877
Western Union има със сигурност в клоновете на Експресбанк, ОББ и  Централна Кооперативна банка. Иначе преди време като искахме да купим нещо от интернет ни бяха казали да изпратим парите в САЩ по подобен на пощенския запис начин и никъде не открихме. Само се оказа, че Екпресбанк предагат чекове, които можеш да купиш, попълниш името на лицето, на чието име е издаден чека и после да го пратиш по пощата.
Western Union има със сигурност в клоновете на Експресбанк, ОББ и  Централна Кооперативна банка. Иначе преди време като искахме да купим нещо от интернет ни бяха казали да изпратим парите в САЩ по подобен на пощенския запис начин и никъде не открихме. Само се оказа, че Екпресбанк предагат чекове, които можеш да купиш, попълниш името на лицето, на чието име е издаден чека и после да го пратиш по пощата.
Вижда ми се сложно,но ще пробвам.Мисля ,че тук в Хисар има Централна кооперативна банка.Мерси момичета!

Общи условия

Активация на акаунт