ЗАЩО

  • 2 816
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
 направих грешка за което се извинявам    Скъпи мами имам нужда да говоря с някои като вас   аз също имам 5 неуспешни бременности но това се преживява но каже теми как да го преживееш ако гледаш едно слънце 5 години и да го загубиш при нещастен случай  вече две години живея с мъката по изгубеното си дете психиатъра казва че трябва да премина през няколко етапа но аз още съм на втората Непризнаването не мога да си отговоря на въпроса  ЗАЩО

# 1
  • София
  • Мнения: 1 941
*BOBO*, съжалявам Cry
Не мога да ти отговоря на този въпрос, както не съм намерила отговора и на моето ЗАЩО. Ходих при "разни", които намираха разни причини, но нищо не ме успокояваше. Не знам дали ще има момент приемане. Желая ти от все сърце да намериш утеха. Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 003
....................Скъпи мами имам нужда да говоря с някои като вас   аз също имам 5 неуспешни бременности ..........................

Незнам как след като си мъж може да имаш неуспешни бременности!!!!
Моля ако темата е някакъв вид подигравка с нашия форум, да бъде изтрита!

# 3
  • Мнения: 1 008
Моля ако темата е някакъв вид подигравка с нашия форум, да бъде изтрита!
Ами май да... Аз много не разбрах за какво става въпрос , защото няма точки и запетаи...
В друг форум е писал, че бебето му е на 6 месеца и не пие вода....
Ама как може такива хора да има се чудя... Колко трябва да си извратен, та да ти идват такива неща на акъла... ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 941
Ами аз видях, че е мъж но реших, че е грешка и най-наивно си му отговарям. Нищо, за да пишеш подобни неща, *BOBO*, трябва да си доста ощетен от Господ.

# 5
  • Мнения: 8
не съм мъж компютара е на братми и да имам бебе на 6 месеца не бих си правила майтап с тия неща

# 6
  • Мнения: 7 107
*BOBO*, аз не вярвам да се шегуваш. Peace Но пишеш неразбираемо, за да не кажа нещо по-силно.
Това, че компютърът е на брат ти не е причина профилът ти да се самоопредели според мястото, от което пишеш.  Wink
Явно психоложката ти не е съвсем права за нивото, до което си достигнала. Нямам представа колко време е минало от загубата ти. Съжалявам за нея.
Неподредената мисъл кой етап е?
На въпросът защо никой тук не може да отговори - както на себе си, така и на теб.  Peace

# 7
  • Мнения: 8
Здравейте , пише таткото на Боби. Сега разбирам какво се е случило докато ме е нямало за, което се извинявам. И като чета коментарите на всички под темата “ЗАЩО” се чудя какви хора сте Вие. Първо : Кой би си правил шега с тези неща? Второ: като видяхте, че съм мъж, не видяхте ли , че съм на 0 / нула/ години ?? Логично е да нямам бременности, а камо ли неуспешни. Такива обиди не бих очаквал и от най-безчувствените хора. “….Колко трябва да си извратен, та да ти идват такива неща на акъла”, "….Нищо, за да пишеш подобни неща, *BOBO*, трябва да си доста ощетен от Господ.”   
Не всеки ползващ Интернет пространството е на ТИ с него. И това, че е решил да сподели с някого , които дори и не познава, нещо толкова лично…… може да си представите какво му е .? Та наистина, сестра ми имаше неуспешни бременности и загуби дете след нещастен случай, когато то беше на пет годинки и сега благодарение на Бог има син, който е на шест месеца.

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 12:32 от Борислав

# 8
  • Мнения: 7 107
Цитат
И това, че е решил да сподели с някого , които дори и не познава, нещо толкова лично…… може да си представите какво му е .?
Всички, които пишем тук знаем какво е да споделиш болката си от загубата с непознати. Всеки изживява личната си трагедия по различен начин.
Все пак, за да бъде разбрана мисълта на някой, тази мисъл трябва да бъде що годе последователна, ясна и написана грамотно.
А първия пост прилича на написано от дете, което е още в начални класове.
Не знам защо предполагате, татко на Боби, че тук има някой на който сърцето му не би трепнало от ужас и болка за преживяното от сестра ви.
За съжаление историята на форума помни и мними "герои".

Дано 6-месечното детенце да е успяло да донесе някаква утеха на сестра ви и да е сгряло осиротялото й сърце.
  bouquet

# 9
  • Мнения: 9 973
аз все пак нищо не разбрах..............
има 5 аборта.................
има бебе на 6 мес....................
на линийката пише 11 мес...............

въпроса ЗАЩО към кое уточнение спада?

# 10
  • София
  • Мнения: 1 941
Аз наистина не разбирам кой е писал първите два поста - Боби, който е на 11 м. Rolling Eyes или вашата сестра. Защото, ако е сестра ви, аз и отговорих веднага
*BOBO*, съжалявам Cry
Не мога да ти отговоря на този въпрос, както не съм намерила отговора и на моето ЗАЩО. Ходих при "разни", които намираха разни причини, но нищо не ме успокояваше. Не знам дали ще има момент приемане. Желая ти от все сърце да намериш утеха. Hug
и й изпращам още веднъж сърдечна прегръдка. Въпреки че е написано неграмотно, приех че жената е доста объркана и не обърнах внимание на данните от профила. Но от последният ви пост, татко на Боби, всичко отново губи смисъл... Тук няма някой, който да не е страдал и имайте доблестта да изясните ситуацията, за да не се дразним, както и вие да правите квалификации в кавички. Всичко добро на вас и семейството ви!

# 11
  • Мнения: 8
Здравейте отново.Пиша този отговор за хората, които не са разбрали кой, кое и кой,какво е написал.И се надявам да приключим с тези без мислени коментари?!? Регистрацията в форума е направена на името на синът ми Борислав, който е на 11 м.Сестра ми също има дете на 6 м. Докато моето сем. отсъстваше, тя пазеше къщата и е използвала регистрацията ми за да напише така проблемата тема.Както споменах по-горе, не всеки, който ползва интернет е наясно с правилата му.Та затова се е получило това недоразумение.Надявам се да съм разяснил нещата на всички.? И се извинявам за объркването.Ще и направя нейна си регистрация за да се избегнат бъдещи такива недоразумения.   

# 12
  • Мнения: 9 973
  bouquet  bouquetблагодаря за информацията,сега всичко е ясно

# 13
  • Мнения: 4 965
...Ще и направя нейна си регистрация за да се избегнат бъдещи такива недоразумения.   

Само не забравяй, че от един IP адрес не може да има 2-ма регистрирани потребители.  Peace
И най-добре направи своята регистрация от твое име, а не от името на детето ти - тук пишат основно родители, а не деца.  Peace

# 14
  • Мнения: 864
Как може да има толкова бездушни хора между вас?
Как не ви е срам да нападате така момичето?
Засрамете се!!!


...Ще и направя нейна си регистрация за да се избегнат бъдещи такива недоразумения.   

Само не забравяй, че от един IP адрес не може да има 2-ма регистрирани потребители.  Peace
И най-добре направи своята регистрация от твое име, а не от името на детето ти - тук пишат основно родители, а не деца.  Peace

Какво и има на регистрацията?
Както иска така ще се пише!!!На теб пречи ли ти нещо?!

Общи условия

Активация на акаунт