Въпрос за диетата на Пиер Дюкан

  • 725
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте Hug.

Искам да започна някакъв хранителен режим, който най-после да доведе до свалянето на остатъка от килограмите, които натрупах през бременността. Sad

Спрях се на диетата на Пиер Дюкан, защото ми се струва лесна и логична, и НЕнатоварваща организма.

Обаче тук сега съм в дилема - дали е подходяща за кърмещи майки?

Ще се радвам на мнения, препоръки и споделен опит.

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
За повече инфо виж тук- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=265313.0. Имат доста богат архив  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 802
Здравей!
Този режим и аз го бях започнала преди време, но не ми понесе на бъбреците и го спрях.
Иначе по въпроса ти... от това което прочетох за този режим - може да го спазваш докато кърмиш, но направо на трета олекотена фаза.  Peace
Всъщност защо не започнеш когато спреш да кърмиш? Мисля си, че токсините които отделя организма ти по време на режима преминават във кърмата...  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравей!
Този режим и аз го бях започнала преди време, но не ми понесе на бъбреците и го спрях.
Иначе по въпроса ти... от това което прочетох за този режим - може да го спазваш докато кърмиш, но направо на трета олекотена фаза.  Peace
Всъщност защо не започнеш когато спреш да кърмиш? Мисля си, че токсините които отделя организма ти по време на режима преминават във кърмата...  newsm78

Защото живот и здраве ще кърмя още дългооооо време Mr. Green. Токсините преминават в кърмата, ако се направи ударно отслабване, с повече от 2-3 кг. на месец, това го знам, но идеята ми беше да отслабвам плавно. На теб защо не ти понесе на бъбреците Shocked?

Тарталета, абе аз си знаех, че не откривам топлата вода, ама тази тема, която си показала си е направо внушителна Grinning. А представете си - като пуснах в търсачката Пиер Дюкан и нищо не ми излезе Crazy.

# 4
  • Мнения: 1 802
На теб защо не ти понесе на бъбреците Shocked?
Защото многото протеини които изяждах и малкото количество вода което изпивах ми затормози бъбреците и получих кризи на няколко пъти  Confused Тази диета си е натоварваща за бъбреците. Та се наложи да спра режима все пак здравето е преди всичко!  Peace

# 5
  • Мнения: 757
толкова дълго бях на тази диета,че вече не ми действа Tired

# 6
  • Мнения: 958
А представете си - като пуснах в търсачката Пиер Дюкан и нищо не ми излезе Crazy.
На мен ми излизат 20 000 файла newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 1 877
На теб защо не ти понесе на бъбреците Shocked?
Защото многото протеини които изяждах и малкото количество вода което изпивах ми затормози бъбреците и получих кризи на няколко пъти  Confused Тази диета си е натоварваща за бъбреците. Та се наложи да спра режима все пак здравето е преди всичко!  Peace

Мале, уплаши ме... То наистина пише да се пие много вода, ама все пак... Naughty Май ще пропусна...

# 8
  • Мнения: 1 802
Не съм искала да те откажа от режима...  Confused
Мен самия режим (протеините) не ме караше да пия вода. Едвам изпивах 1,5 литра на ден, а трябва доста повече да се пие, но на мен направо ми се връщаше водата обратно...
Защо не пробваш разделно хранене? Там поне можеш да си хапваш от всичко, но във правилните комбинации!  Peace Успех ти желая на каквото и да се спреш!  Hug

# 9
  • Мнения: 24
но на мен направо ми се връщаше водата обратно...
Как така ти се връщаше обратно!? Искаш да кажеш, че колкото изпиеш, много бързо изпишкваше същото количество вода?
Питам, защото аз съм така и освен това си имам проблем с бъбреците.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 877
но на мен направо ми се връщаше водата обратно...
Как така ти се връщаше обратно!? Искаш да кажеш, че колкото изпиеш, много бързо изпишкваше същото количество вода?
Питам, защото аз съм така и освен това си имам проблем с бъбреците.

Според мен иска да каже, че колкото и да се е опитвала да пие повече вода, не е успявала, т. е. кофти е да пиеш, като грам не ти се пие.

# 11
  • Мнения: 1 802
но на мен направо ми се връщаше водата обратно...
Как така ти се връщаше обратно!? Искаш да кажеш, че колкото изпиеш, много бързо изпишкваше същото количество вода?
Питам, защото аз съм така и освен това си имам проблем с бъбреците.

Според мен иска да каже, че колкото и да се е опитвала да пие повече вода, не е успявала, т. е. кофти е да пиеш, като грам не ти се пие.
Точно!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт