Яйца от пластмаса ???

  • 1 533
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 660
Здравейте !

Хрумнаха ми някои идеи за украса на Великденски яйца , но опита от предишни години с "естествените" е плачевен поради присъствието на твърде много детски елементи у дома Laughing , та затова питам - продават ли се пластмасови небоядисани яйца и къде ? Смятам да купя повечко , да ги украся и поне 2-3 сезона да не се занимавам с това . А от друга страна с панделка или на клечка са доста симпатичен подарък . Помагайте , а щом станат ще снимам !

# 1
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Аз не съм виждала ,но вероятно ще има тази година защото са ми казвали ,че по Европа и Америка има.Трябва да се търси при китайците .И то може би е време защото католическия е края на март.Иди на Илиенци веднага в дясно при китайците.

# 2
  • Мнения: 660
tarlio , благодаря за идеята ! Днес ходих в Слънчоглед - имат нещо подобно , но е от две части и идва малко скъпо . Моя близка ми каза , че очакват такива / точно китайски / в началото на март в магазините за 1 лев .

# 3
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Миналата година купих такива яйца от Кауфланд.Бяха в пакет по 12бр и струваха 1.50лв newsm44
Бяха наполвина бели,наполвина сини и зелени,със залепени в тънки панделки на джувка.Боядисах ги червени и рисувах по тях,лепих камъчета.Дано и сега пуснат подобни.
   Може би е малко рано все още.

# 4
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и аз ще търся за такива, въпреки че от вчера вече почнах да продухвам пресни

# 5
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
И аз духам всяка година .Просто всяка година нови идеи.
Правиш един крем -карамел и ето ти 6-7 яйца.До април ще има и за продаване.Те като се лакират стават по-здрави.
И аз ще търся .Виждала съм нещо като стереопорови.
Миналата година си правих пеперуди от хартия .Те внасят много свежест.

# 6
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
ооо, звучи интересно това с пеперудите

а как ги правиш - ако искаш може и на Лични да не спамя темата

# 7
  • Мнения: 1 143
ооо, звучи интересно това с пеперудите

а как ги правиш - ако искаш може и на Лични да не спамя темата

Аааа, може и не на лични. Аз съм луда на тема пеперуди  Mr. Green

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
ооо, звучи интересно това с пеперудите

а как ги правиш - ако искаш може и на Лични да не спамя темата

Аааа, може и не на лични. Аз съм луда на тема пеперуди  Mr. Green
И аз Peace

Общи условия

Активация на акаунт