арт центер/ работилница за деца над 3 год

  • 1 154
  • 5
  •   1
Отговори
Цитат
Zdraveite na vsi4ki!!  Simple Smile
Pi6a vi s molba za informacia   bouquet. Imam sin na 4 god, na koito mnogo mu haresva da risuva, ocvetqva, lepi, no nqmam vreme da se zanimavam s nego   
Znaete li art center/ rabotilni4ka za deca ot 4 god + (nqma zna4enie kvartala v Sofia) kydeto da se zanimavat s decata i razvivat tqhnata kreativnost, umeniq i samo4uvstvie v tazi oblast? Vsi4ko, koeto sym vidqla dosega v internet sa parti klubove i u4ilistni zanimalni... Ima mnogo za tanci i peene, no tam nesto ne ni vle4e  Crossing Arms
Blagodarq predvaritelno za informaciqta!!
Pozdravi
Adi
Здравейте на вси4ки!!
Пи6а ви с молба за информация . Имам син на 4 год, на коjто много му харесва да рисува, оцветява, лепи, но нямам време да се занимавам с него   
Знаете ли арт центер/ работилни4ка за деца от 4 год + (няма зна4ение квартала в София) където да се занимават с децата и развиват тяхната креативност, умения и само4увствие в тази област? Вси4ко, което съм видяла досега в интернет са парти клубове и у4илистни занимални... Има много за танци и пеене, но там несто не ни вле4е
Благодаря предварително за информацията!!
Поздрави
Ади

__________
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 15:46 от Ellypr

# 1
  • София
  • Мнения: 460
Здравей!
Ето в този арт клуб НИК http://www.nik-bg.com/clubs.php сме ходили ние. Всяка събота от 10 до 12 има клуб "Малки сръчни ръчички".
Цената за 2 часа е 12 лева, ако се вземе карта за цял месец е 40 лева.

# 2
  • Мнения: 3 161
А на градина не холи ли твоето дете? Аз има предложение за веднъж седмично, ама някой пак трябва да го води и взема, а ти като нямаш време...

# 3
  • Мнения: 2 232
Емем -кажи и твоето предложение, може на друг да помогне.Например и мен ме вълнува тази тема...

# 4
  • Мнения: 3 161
Ето го: http://www.estestveno.com/index.php?pageid=1&langid=0&it … d=-2&cid=8010 Група за игра, вторник сутрин (засега). Но само моето дете остана на 4 г., другите тръгнаха по градини, та сега основната част са хлапета на 1-2 г., идват и по-големи чат пат, но поскоро инцидентно.  А аз търся група по-големи, готова съм да им водв редовни занимания по английски, творчески занимания и пр.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 708
Организират такива занимания в едно арт ателие на ул. "Иван Вазов" м-у ул. "Шишман" и ул. "6-и септември". Ателието е и магазин на художествени материали и мисля че се казва "Слънчоглед", дъщеря ми е още малка за съжаление, но мои познати са много доволни

Общи условия

Активация на акаунт