Има ли вероятност да съм бременна или си въобразявам?

  • 4 849
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте момичета!Толкова неща искам да споделя и да попитам че незнам откъде да започна.
От година и половина с мъжа ми не се пазим и много искаме да си имаме бебе,но не става и не става.Нямах сили.Всеки месец в аптеката за тестове,един милион отрицателни.Побарках се и реших да не се вманиачавам.И така точно преди два месеца  спрях да си мисля за това дали ще ми дойде,дали е станало...дали най-после ще стана мамче.Хиляди сълзи пролях и беше време за почивка,намерих си занимания с които да се разсейвам.
От близо 10 дни се чуствам много странно.Болките в яичниците са нормални за мен но 2-3 дни преди лелката.А те не са спирали вече десет дни..Чуствам че има нещо и то не само аз.Мъжа ми всеки ден ми целува коремчето и казва че имал някакво усещане.Каза че виждал голяма промяна в мен в моето поведение и е сигурен че ще става татко Simple SmileГърдите ми са се уголемили и са доста твърди,при допир се чуствам отвратително и това започна в един ден с болките в яйчниците.Постоянно ми се спи,чуствам се отмаляла но ПМС 2 седмици преди МЦ....Последния ми цикъл беше на 15.01.Винаги е бил редовен.На 30 дни.Никога не съм правила тестове за овулация и не съм си мерила БТ,тъй като половите ни контакти са почти всеки ден,но преди 4 дни сестра ми(която роди преди година)ме посъветва да си измеря БТ.И така вече четири дни е 37.8.И понеже се чуствах адски топла си казах че може да съм изстинала нещо.Мерих и телесна но е 36,5..Трябва да ми дойде на 13.02.Има още 6 дни,а аз ще се побъркам.Разпитах за тези кръвни тестове но ми казаха че трябва да чакам да ми закъснее.Със сигурност нямам търпение да минат тези дни и да не ми дойде Simple SmileНо Божа работа.Всеки ден тайно от мъжа ми се моля и си поплаквам,не искам да разочаровам и неговата радост.Уж си казах че няма да се вманиачавам,а даже не мога да спя.Донякъде съм щастлива,защото това което чуствам не е било досега.
Извинявам се за дългия и объркан пост,но вашите съвети са ми адски нужни в този момент.Пиша с треперещи ръце и насълзени очи.Колко най рано започват ранните признаци за бременност и възможно ли е това да са точно такива?Има ли вариант да разбера по-рано.Ехх това нетърпение...Пишете ми милички...ще умра Sad
П.С За първи път в живота си се чуствам някак специална и бременна.Дано newsm17 newsm17 newsm17

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Много е рано за признаци за бременност. Кръвен тест можеш да направиш на 11.02 Peace Стискам палци да се е получило чудото, но не се навивай предварително.Успех Peace

# 2
  • Мнения: 1 248
МОЖЕ ДА НАПРАВИШ КРЪВЕН ТЕСТ 10ДНИ СЛЕД ДОКАЗАНА УВОЛАЦИЯ СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ ДА СИ БРЕМЕННА fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 3
  • Мнения: 23
И аз стискам палци Ив HugДано най после освен мама да стана и леля Praynig Praynig Praynig baby_neutral

# 4
  • Мнения: 51
 newsm51 Благодаря на всички newsm51

# 5
  • Мнения: 206
И аз ти пожелавам от сърце да си бременна! Зареди се с търпение, ако се е случило - ще разбереш Heart Eyes Hugразбирам вълнението ти, но се успокой, не се навивай излишно. Късмет и да ни пишеш ей!  bouquet

# 6
Здравей kelevra 79 и аз съм в същото положение като тебе, не ме свърта и аз очаквам към 15.02 най късно да ми дойде но се моля  Praynig да не ми идва.Толкова много искам да зарадвам моета полувинка и естественно радоста и за мене ще е огромна.
  Пожелавам късмет и на двете ни и стискам силно палци на всички който искат да видят мечтаните 2 чертички. Успех !!

# 7
  • Мнения: 51
sissi благодаря за пожеланието Hug Наистина опитвам се да се владея,но колкото повече наближава датата...толкова и вълнението ми расте Simple Smile

elza 76 освен че ние не сме търпеливи,май и половинките ни не ни помагат много много Simple SmileОткакто мъжа ми започна да се обраща към мен в множествено число ме кара да се чуствам много приятно.Нарича ме "вие двете"...май момиченце му се иска newsm78 Много ще се радвам ако и ти си бременна HugСтискам ти палци newsm51 На всички като нас и на тези които още се колебаят  newsm12

Стискам палци и на всички бъдещи мамчета, пожелавам ви леко и безпроблемно раждане. Hug newsm51 newsm51 newsm51

п.с. Много е хубаво,когато някой те подкрепя и съветва.Благодаря ви.Вече май не ми се насълзяват очите...

# 8
  • София
  • Мнения: 1 197
само търпение и спокойствие! хубаво е че мъжът ти е до теб в този момент а щом сте двама страшно няма а и скоро да сте трима / най- малко!/ стискам ти палци скоро да се похвалиш!! Praynig Praynig Praynig
за сега си намери някакво занимание което да ти отнема цялото време и внимание до 13!
успех!!!  bouquet

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 260
Дано да е станало чудото. Аз съм минала по този път и знам, че като ти дойде след толкова надежди, после разочарованието е огромно.
Изчакай още малко или си направи кръвен тест. Не е необходимо да имаш закъснение.
Стискам палци  Hug Praynig

# 10
  • Мнения: 51
Мерси за подкрепата,момичета.От толкова време,наистина разочарованието е отвратително.Уж се бях отказала от мисли и съмнения...но този път много ме озадачиха тези болки в гърдите.Никога не са ме боляли така,напротив беше ми приятно при допир.А сега newsm78 Не съм спала като хората вече колко време,защото по принцип спя по корем.Не мога даже сутиен да търпя.Имам чуството че вместо гарди нося тежки камъни.Днес си направих тест за овулация(пък случайно да не би да е  по късничко от нормалното)отрицателен,направих и за бременност(от нетърпение знаете как е предполагам) пак отрицателен.Да взема след 2-3 дни да пробвам с кръвен тест,кво ще кажете?Или да не бързам?Ама пък по-добре ако ще е разочарование пък да е по скоро  smile3518

atadar, трима(най-малко)....както и тои има близнак и аз близначка,остана да са и близнаци и идилията ще е пълна  bouquet

# 11
  • Мнения: 188
Потърпи още малко и не се измъчвай, след няколко дни си направи пак тест, все още е много рано да е положителен.Стискам палци и дано скоро се похвалиш с две чертички

# 12
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Дано да е станало,стискам ти палци. Обаче не се навивай така седмица преди датата на М. ти, става ми смешно като видя из форума "има ли вероятност...". Като му дойде времето, ще разбереш, пожелавам ти  preggo

# 13
  • Мнения: 23
Не е смешно!Всяка една жена която иска да стане майка си задава този въпрос.Всяка има нужда в такъв момент от съвети и кураж.Надеждата крепи човека.Аз лично 2 седмици преди очакваната лелка бях със същите симптоми,отрицателни тестове и хиляди въпроси,и понеже с Kelevra сме близначки искрено се надявам и нея да я връхлети същото щастие.Няма по-хубаво от това!Успех на всички мили момичета които искат да станат майки.Пожелавам ви го от сърце!!Моля се за вас и ви стискам палци!!! newsm17 Hug

# 14
  • Мнения: 2 309
Всичко е възможно...
Дано е бременност!

Общи условия

Активация на акаунт