ПОДАРЪК ЗА ПРАЗНИКА НА ВЛЮБЕНИТЕ!?!

  • 1 337
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Мили момичета, споделете как ще изненадате своя любим тази година на Св.Валентин txtloves
Имаме още време,но аз специално тази година нещо newsm78 сякаш не се досещам как да съм по-оригинална Laughing
Обичам закачливите подаръчета и мъжа ми  Two Heartsвинаги много се радва, но и аз ще се радвам ,ако и вие споделите своите идейки lalalala

# 1
  • Мнения: 3 459
Еееее аман. Тия теми край нямат  ooooh!
Еййй тоя бутон ще ти е адски полезен  Peace

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
И защо трябва да се крещи???
Ама верно се уляхте вече с тези теми. Твоята е сигурно 7-8 подред. Ама то четене трябва.  Crazy

# 3
  • Мнения: 25 570
И защо трябва да се крещи???
Ама верно се уляхте вече с тези теми. Твоята е сигурно 7-8 подред. Ама то четене трябва.  Crazy

Лалке, спиш! Как само 7-8???  Joy

# 4
# 5
  • Мнения: 131
И защо трябва да се крещи???
Ама верно се уляхте вече с тези теми. Твоята е сигурно 7-8 подред. Ама то четене трябва.  Crazy
Еееее аман. Тия теми край нямат  ooooh!
Еййй тоя бутон ще ти е адски полезен  Peace
Момичета не бяхте никак любезни....
В търсачката нищо не намерих-направила съм го преди да пусна темата
bowuu
Лидия Иванова благодаря ти  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 224
Чак ме хваща яд , че и аз пуснах такава тема.. Мислех , че една ще е напълно достатъчна,но явно трябва да са стотици,че да може всеки да се изкаже.. в по 3 най-малко  Whistling

# 7
# 8
  • Мнения: 2 161
Ще му купя една възглавничка във форма на сърце,да лежи пред камината и да похърква блажено.Той ще ми подари бонбонки,естествено във форма на сърца,да се наплюскам един път поне като хората.Взаимно ще си прочетем по една любовна ода на пламъка на свещи,под форма на сърце.После ще правим секс и естествено движенията ни ще бъдат сърцевидни.

# 9
  • Мнения: 950
Честно казано все още не съм измислила подарък ,защото той не се радва много на подаръци  Tired  ,но романтична вечеря /изненада / може би ще стане добре и съчетано с нещо друго естественно  Whistling

Относно заяждането и карането не бе необходимо чак толкова да оплювате ,просто една да си беше изказала мнението би било достатъчно да каже за другите теми и толкова .Въобще не ми е приятно да чета подобни изказвания, а уж тук във форума влизаме за да се разсеем и получим помощ или каквото и друго да е ,но не и да се ядосваме.Аз например не пиша в теми които се повтарят ,а ги подминавам  Wink е правете и вие така  Hug
Ако модератора реши той ще затвори темата щом е излишна.
И между другото на мен също не ми излиза с търсачката някои теми които вече ги има /понякога/
извинявам се за разпалването ама не се сдържах

# 10
  • Мнения: 1 733
Ето ти нещо интересно www.nmt.bg

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
При нас (където ряботя) всеки ден напоследък има поне няколко поръчки на тениски с щампована снимка на двамата влюбени и любовни надписи.

# 12
  • Мнения: 641
При нас (където ряботя) всеки ден напоследък има поне няколко поръчки на тениски с щампована снимка на двамата влюбени и любовни надписи.

Искам и аз такава. coolcool

# 13
  • Мнения: 3 423
Ох, и аз обичам закачливите подаръчета.
Много се надявам мъжът ми да ми подари
плюшено меченце, да си го гушкам и галя.

# 14
  • Мнения: 13 184
При нас (където ряботя) всеки ден напоследък има поне няколко поръчки на тениски с щампована снимка на двамата влюбени и любовни надписи.
А къде работиш?

Общи условия

Активация на акаунт