"Елена,дете на дивната пустиня" в пиЯно-бар

  • 2 789
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Как ви се струва тази идея?
Точно се бях зарадвала,че и в Стара Загора почнаха да се появяват такива животни като пиано-бар и се натресохме в един такъв с едно другарче. Та след редовната песен на кроодила Гена за рожденият ден, дето бил только раз в года и що да чуем- прозвучава поздрав за рожденик от компанията,не така безивестната песен от миналото :"Елена,Елена, дете на дивната пустиня"
Не знам, на мен ми стана грозно и мъчно за музикантите. След като установих,че ги познавам от някъде ,се позаприказвахме и се оказа,че и на тях им е много нелепо това,че ги карат на подобно място да къдрят подобни мотиви.
Вие как смятате? Имат ли подобни песни място в заведение, гръмко наречено "пиано-бар"?

# 1
  • Мнения: 2 931
Абе тия да ни би да пеят е в Плодив -направо същите песни-Ротондата

# 2
  • Мнения: X
Ами те гледат един от друг. Тоз крокодил май навсякъде е включен в репертоара,ама за кака елена не съм много сигурна newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Въобще не стоплям за какво иде реч newsm78 Каква е тази песничка? Чалгийка ли?

# 4
  • Мнения: X
да ,бе ,архивна и то Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами как да ти кажа, според аудиторията е. Аз лично в такъв пиано бар втори път няма да вляза. Но ако има слушатели, кефеща се публика, к'во да правят хорицата? Свирят, каквото се слуша и каквото изпива бутилка уиски за 200 кинта Tired

# 6
  • Мнения: 1 352
Не са виновни музикантите, горките. Простаците явно щъкат насвякъде, барабар с шефа на този "пиано бар".

# 7
  • Мнения: 985
Вече нищо не може да ме учуди. Сега се сещам защо спрях да ходя по клубове, барове, локали- защото "животът ни е поп-фолк".

# 8
  • Мнения: 2 309
На мен досега не ми се е случвало. И аз не бих повторила, ако изпеят нещо, което не ми се нрави. Всъщност рядко се случва някой да си поръча песен, досега 2-3 пъти съм виждала и то е за рожден ден или парти. Карат си по репертоара.

# 9
  • Мнения: 1 479
Не са виновни музикантите, горките. Простаците явно щъкат насвякъде, барабар с шефа на този "пиано бар".
Peace

# 10
  • Мнения: 25 449
Който плаща, той поръчва музиката. - стара народна мъдрост  Wink Mr. Green

# 11
  • Мнения: 157
Ти ме разби с тази песен.Тя е от 90-та година а може и по- стара.
Като чуя такава музика винаги си представям войнишка палатка и пияни гости,пиейки ракия с лимонада и за мезе бобена салата и от сорта......и оркестърааааа Mr. Green

# 12
  • Мнения: 232
Ужассс! Който е закопнял за такива"балади" да иде в някое кръчме.Кво се правят на баровци в такова заведение.А нямат ли право да откажат?Че такива песнички не са включени в репертоара им. Според мен и музикантите са за тояга май.

# 13
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Девойки, каква чалга, каква 90-та година, песента се казва "Керванът", авторът на текста и музиката е Йосиф Цанков, издадена е през 30-те години в САЩ на грамофонна плоча, а по време на Втората световна война Радио Би Би Си я пуска като джингъл в емисиите за британските войници на фронта.

Олди, бът голди, дет` се вика. Wink

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Който плаща, той поръчва музиката. - стара народна мъдрост  Wink Mr. Green

взе ми я от клавиатурата...

Общи условия

Активация на акаунт