Открадната вещ

  • 1 166
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте!

Може и глупав да ви се стори въпроса, но тъй като аз съм от вярващите, та искам да попитам какво се случва ако ви откраднат осветена вещ? Има ли някой подобен опит?

П.С: Крадеца е известен в случая #2gunfire

# 1
Gost D, не се притеснявай толкова много, зависи какво са ти взели, но каквото й да е то, на този "крадеца" тя няма
да му върши никаква работа, дори напротив, ще има обратно въздействие. Помни, че той сам ще ти го подхвърли някой ден.

# 2
  • Мнения: 3 376
Дали е осветена вещ или не,мисля,че няма значение.

За всяка кражба рано или късно има възмездие.Колелото се върти...

# 3
  • Мнения: 682
Всичко се връща- и доброто и лошото. В случая осветената вещ е заредена с много по-голяма енергия...така че този, който си я е присвоил да му мисли.

# 4
  • Мнения: 135
 според мен не трябва да се притесняваш. Всеки си носи последствията, ти опитай да простиш и да не се ядосваш на този който е направил.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Ако крадецът е свекърва ти, а откраднатата вещ е златно синджирче, то тя ще ти го подари някой ден. Бъди сигурна в това.

# 6
  • Мнения: 533
Заяви в прав текст на крадеца /щом го знаеш / да ти го върне .

# 7
  • Мнения: 1 008
В друга тема една съфорумка беше написала,че когато ти откраднат нещо, значи ти крадат някаква болест. А за крадеца символиката е лоша.

# 8
Вече реших, че няма да си искам веща, а ако някой ден случайно доброволно ми я върнат, то ще я изхвърля на боклука  Close

Ако крадецът е свекърва ти, а откраднатата вещ е златно синджирче, то тя ще ти го подари някой ден. Бъди сигурна в това.

 Laughing, слава богу свекъва ми не е изтрещяла до такава степен  Laughing

# 9
В друга тема една съфорумка беше написала,че когато ти откраднат нещо, значи ти крадат някаква болест. А за крадеца символиката е лоша.

А сега де? Чия ли болест ще открадне? Чудя се, защото човека, който ни подари веща ни е адски близък и е много болен. Та неговата или някаква наша болест?

# 10
  • Мнения: 1 008
В друга тема една съфорумка беше написала,че когато ти откраднат нещо, значи ти крадат някаква болест. А за крадеца символиката е лоша.

А сега де? Чия ли болест ще открадне? Чудя се, защото човека, който ни подари веща ни е адски близък и е много болен. Та неговата или някаква наша болест?
Ми аз го разбирам, все едно ще открадне някаква ваша.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Прибери си вещТа обратно.
Аз така съм правила (2 пъти ми се е случвало със снимки, нищо особено), никой не смее нищо да каже. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт