Пак за подаръците - свети Валентин

  • 1 750
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Какво ще подарявате на мъжете, бе, мамчета? То повечето мъже уважават повече Трифон  Зарезан Drunk, ама нали сме си влюбени Heart Eyes. Трябва нещо да се измисли. Иска ми се нещо собственоръчно да направя. Но какво? Малко съм схваната в ръцете, та се чудя. Дайте идеи, предложения......

# 1
  • Мнения: 1 095
Аз ще му подаря себе си Simple Smile
ЩЕ го оцени със сигурност,че покрай тази бременност все по-рядко може да се добере до мен,а много иска  Crazy
Нека е любов !!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 943
Преди 5 мин. и аз се зачудих по този въпрос,като забелязах всъщност коя дата е днес и ,че празникът на влюбените наближава.Ох,ще се радвам ако прочета някоя по-интересна идея.Аз лично мислех нещо традиционно и практично (ОТНОВО) за съжаление,но поднесено по по-романтичен начин,неизвестен за мен още! Tired

# 3
  • Мнения: 6 991
АМи като е "пак", значи си прочела другите теми. Нали не очакваш друг отговор, по-различен?
И щом мъжете се интересуват повече от Трифон, стига сте ги занимавали с тия глупости за Валентин. Толкова ли няма други поводи за подаръци. Купи му една бутилка хубаво вино и стига се занимава с глупости.
Съжалявам, ако звуча груба, но това е поне 5 !!! тема с този въпрос.

# 4
  • Мнения: 3 447
Иска ми се нещо собственоръчно да направя. Но какво?
Сещам се веднага за едно собственоръчно нещо, което можеш да му направиш, но се опасявам от бан.

# 5
  • Мнения: 25 447
И аз мисля, че най-добре ще е да подарите на любимите си мъже собствените си персони. Издействайте си собственоръчно по един бан от форума и сте готови! Сигурна съм, че мъжете ви ще оценят подобаващо жеста!  Hug

# 6
  • Мнения: 1 095
Иска ми се нещо собственоръчно да направя. Но какво?
Сещам се веднага за едно собственоръчно нещо, което можеш да му направиш, но се опасявам от бан.
И защо да има бан? ТОва са нещата от живота! newsm03

# 7
  • Мнения: 521
http://dar.bg/product_info.php?products_id=1734&osCsid=e6989 … 88f8742603b8b5714

погледнете ето това.много е яко,макар че още се чудя.

# 8
  • Мнения: 4 447
Иска ми се нещо собственоръчно да направя. Но какво?
Сещам се веднага за едно собственоръчно нещо, което можеш да му направиш, но се опасявам от бан.


За теб или за нея  Whistling Whistling

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Иска ми се нещо собственоръчно да направя. Но какво?
Сещам се веднага за едно собственоръчно нещо, което можеш да му направиш, но се опасявам от бан.

И аз за едно се сещам, ама няма да е ръчно  Mr. Green Ама що пък, и собственоустно става  Grinning

# 10
  • Мнения: 2 196
Кви подаръци бе,бой само. Grinning

# 11
  • Мнения: 3 622
Ще му подаря кутия шоколадови бонбони във форма на сърце и себе си  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 212
Иска ми се нещо собственоръчно да направя. Но какво? Малко съм схваната в ръцете, та се чудя. Дайте идеи, предложения......
Аз мога да ти дам чудесна идея. Щом си схваната в ръцете, използвай устата и устните си да му направиш подаръка. Пак ще е собственоръчно и сигурно ще се хареса на мъжът ти. Такива подаръци са харесвани от повечето мъже. ...

# 13
  • Мнения: 7 837
Ще му подаря стихотворение:

Ти си роза,
ти си крем,
ти си щастие за мен.
Валентинка ми бъди
и ела ме ...

 Hug

# 14
  • Мнения: 943
Ще му подаря стихотворение:

Ти си роза,
ти си крем,
ти си щастие за мен.
Валентинка ми бъди
и ела ме ...

 Hug

хихихихих newsm62................................ newsm48

Общи условия

Активация на акаунт