Проблеми с газовете

  • 615
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте настоящи и бъдещи майки,
преди около две седмици разбрах щастливата новина, че съм бременна. Все още нямам симптомите на бременните жени като гадене и повръщане! По - скоро постоянно ми се спи и имам невероятен проблем с газовете. Непрекъснато се уригвам, но това не води до облекчение. Моля да споделите с мен ако има някакъв начин за лечение на това нерасположение!
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 2 092
Честито!
Можеш да пиеш Еспумизан!

# 2
  • София
  • Мнения: 17 591
Честито!
Решението... след 9 месеца.  Laughing

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Честито и от мен! Нормално е и това е само началото  Mr. Green. Лично при мен към четвъртия месец отшумяха почти всички неразположения, без да пия лекарства. Дано и при теб да е така. Говори с гинеколога си кое лекарство е безопасно да пиеш в момента и може да ти помогне. Лека и успешна бременност   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 080
От началото съм така и още продължава, даже става по-зле - ще се радвам ако има някакво средство за понеминимално облекчение на проблема - много е неприятно като си в някое заведение например  Sick Sick Sick

# 5
  • Мнения: 3 376
Подбора на храната е много важен  Peace
Нали все пак от нея или по-точно от качеството и идват тези проблеми.

# 6
  • Мнения: 197
И аз от началото бях така попитах лекаря си и тя каза да не пия газирано и да наблягам повече на водата

# 7
  • Мнения: 188
И аз бях така до четвъртия месец, после нещата се нормализираха - може би наистина по-малко газирано

# 8
  • Мнения: 9 973
еспумизан както са ти писали вече

леко бременеене Hug

# 9
  • Мнения: 403
Честито!
Решението... след 9 месеца.  Laughing
Много точно казано

Общи условия

Активация на акаунт