Арабско слънце днес блести-при нас пиши и ти!-53

  • 16 003
  • 307
  •   1
Отговори
  • Мнения: 689
Заповядайте в нашата арабска приказна темичка !Тук сме се събрали на сладка раздумка мами женени в арабски страни и много техни приятелки от България и света ! Заповядайте при нас , настанявайте се и добре дошли! Разкажете ни за себе си , за семействата си , за ежедневието си ! Нека празнуваме празниците си заедно ! Нека бъдем  едно голямо и задружно семейство !
 Всичко за арабската култура,изкуство и история можете да намерите тук :                                                                                                                                                    http://arabia.start.bg/

                               
                                                                          Кои сме ние:

                                                                            AniSim-BG                                                                     
                                                                                     Amal-Siria
                                                                                Bonbonela-BG
                                                                                     DanielaMakaui-Italy
                                                                                DesertPrincess-BG
                                                                                      Другарче-BG
                                                                                DUA-Lebanon,BG
                                                                                      dtti-Siria
                                                                                Jasmin-Siria
                                                                                        Hariette-UK
                                                                                Iman-BG,Dubai
                                                                                        ЛиУбс-UAE
                                                                                Марси-Тунис
                                                                                        Mariabutti-UAE
                                                                                Mln-UAE
                                                                                         Муцка-Marocco
                                                                                Muhsina-UK
                                                                                          Nafissima-BG,Afganistan
                                                                                Snowflake-BG
                                                                                          Svear-Morocco
                                                                                Tahmine-BG
                                                                                           TarikMom-Kanada
                                                                                Um_Sami-BG
                                                                                           Water Lily-UAE
                                                               
                                                                        От скоро с нас са:
                                                                                         Iska-BG
                                                                              Mama*Mia-BG,Lebanon
                                                                                          Magda mm3-BG
                                                                               svetla-O.A.E.
                                                                                          bliznacite2004-BG
                                                                                Angel Smile-BG
                                                                                           Princesa bg-BG
                                                                                Nadia Jasem-BG   
                                                                                         
 

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 12:58 от Water Lily

# 1
  • Мнения: 206
Mabruk на новата тема и да ни добавите в списъка Simple Smile)
за всички мами специален поздрав
http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~emerald/special

# 2
  • Мнения: 1 655
Дзак и аз да се разпиша в новата тема!
Надя пълна ти е кутията!
Ох днес много кофти време,исках да излезема то едно мъгливо едно намусено!
тук съм си аз не съм изчезнала, просто си имам работа!
тя къшната работа край няма нали знаете!
А вчера нали беше хубавко време та бяхме навън!
лек ден !

# 3
  • Мнения: 305
и аз да се запиша на крак..4е зверо реве...и да попитам ако не е много нахално,мога ли ве4е да видя вашия албум,моми4ета  Blush

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
айде, 4естита ни теми4ка с привкус на подправки и сладости!

# 5
# 6
  • Мнения: 610
Добър ден и от мен  bouquet Лили много хубава снимка,по-добре ли са вече дечицата ти Thinking Кате как си,и аз без кола и шоколади не мога,вчера вечерта изядах една милка от големите. Миленка наистина голяма борба за градините,вече искам да ги дам,да станат по-самостоятелни,да научават нови неща,а и да свикват с други деца,защото когато сме с други деца те предпочитат да си играят двамата.DUA мерси за ливанските баклавички Hug Днес на обяд мъжа ми донесе една кошничка с ягоди и череши[подарък от шефа му] черешите-100лева килограма Shocked като ми каза колко струват и се зачудих,да ги ядем ли ,в рамка ли да ги сложим  ooooh!

# 7
  • Мнения: 800
Привет-мривет  bouquet

Лили, браво за темата. Дано сте здрави вече Hug
Близнаците, и аз съм на милка, ама ония детските с кравичката
Амал, не се появи и днес

Весито, от учене ли нямаш време за нас :0

Дезърт, къде се губиш  и ти...

# 8
  • Мнения: 206
um_sami изтрих си пощата, то нямаше кой знае какво, та са чудя колко и е лимита на тази поща
 newsm78 newsm78 newsm78

# 9
  • Мнения: 216
ама къде са старите теми- newsm78 как сте момичета-къде си деси.

Ум сами,радвам се,че не си се обидила Hugние пък от тези болести изпуснахме хубавото време-но какво да се прави... Sad

# 10
  • Мнения: 113
Привет, мили дами  Hug Днес завърших поредния етап от моето разкрасяване- ходих на фризьор. Исках да се къносам, но есента си бях направила косата гарваново- черна и сега трудно ще върна стария, кестеняв цвят. А с черна коса не се харесвам, изглеждам някак си... стара  Sad Тъкмо се бях навила да се изсветля пак и фризьорката ми каза, че нищо няма да стане  ooooh! Трябва да изчакам още малко, може после да придам леко махагонов оттенък на кичурите си.
Голяма мъгла при нас  #Cussing out Искам слънце вече- така и настроението ми ще е друго...

# 11
  • Мнения: 3 804
СТАРИТЕ ТЕМИ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 20:16 от dtti

# 12
  • Мнения: 689
Близаците,Тахмине-още не сме се оправили SadЦял следобед висяхме в болницата...Док каза,че е вирус и за него нямало лекарство ShockedДано не се налага,но ако се влоши Сара и на системи ще я сложат Confused
Дуа-бързо оправяне,старите теми dtti ги пуска.
Нафисима-вярно е,че черната коса състарява.Ако ти отива тъмен цвят-шоколадово кафяво е много добър варянт,фризьорката ти или не разбира или не и се занимава да те обезцветява и т.н..Махагонът не е на мода вече,а кафявите,естествени тонове.Купи ли подарък на твоя или още си му сърдита?
Близнаците-от къде за тез череши по това време?
Иска-моля ти се с тия вкусотии,ние повечето сме на диета,мами сме все пак,дай ни нещо безвъглехидратно и ниско-калорично Simple Smile
Надя-мерси за поздрава-много сладурски  bouquet
Марси-много си кратка нещо днес ThinkingГледа ли Лост-аз го изпуснах,ще тегля серията от нета ако имам време,много ме е яд Crossing Arms

Абе Мухсина дано да е добре,нали беше много изморена покрай кърменето и бебето...
Аз да ви се похваля,станах леля на 2 момиченца.Вчера една приятелка роди в БГ,русичка кукла,а от ливанско-българска любов се роди принцеса,второ момиче за радост на мама!

# 13
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ами излязохме да пазарим, Money ама ни се обади дружка за гости и се наложи да се връщам спешно и да приготвям нещо за по4ерпка!   chef bowuuта правих инстантен крем карамел и сега за да не съм капо и един желатинов сладкиш с вафли, да го видя какъв ще го докарам! накрая и 4истих и мих, та свърших преди малко! днес съм мързел световен, извинена съм! Mr. Green Crazyаз оба4е съм супер хепи от една покупка на  кухненско кантар4е, не стига ,4е бе последното, но и на два пъти било на промоция, тоест по4ти без пари!сега ще си меря вси4ко ,дето ям! хахаха има да се плаша от себе си!! #Crazy #Cussing out hahaha Joy
лили, не мога да го гледам, сега нямаме арабските, на хотбърд сме! но теглим ,ама последното което видяхме беше нещо като последната от  миналия сезон и на моя му бих 4укове,4е има и 00 и 01! та 4акам да я изтегли, но след като наново за кой път преинсталираме уина! #Cussing out #2gunfire

# 14
  • Мнения: 914
Добра вечер гълъбици  и сестрици

Ум Сами   Hug  bouquet

Близнаците     bouquetаз в събота купих половин кило ягодки за половин евро и скъпички ми се видяха  Joy

На всички   bouquetПосле ще чета старата темичка че пропуснах пак  Wink
Утре децата са на училище и приготвяме престилки и чанти  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт