оцветяване на езика?

  • 3 961
  • 7
  •   1
Отговори
от около 2 седмици езичето на сина ми има странно оцветяване-от бледо черно до кафеникаво-зеленикаво.сигурна съм,че не е свързано с храна,напитки или лекарства.някакви идеи какво може да е?

# 1
  • Мнения: 4 447
Провери дали не е от някоя некачествена играчка! Ако я лапа и гризе е много вероятно да е от това. Дано не  е нещо сериозно, ако не е от това, което си мсиля. Ако все пак е от играчка - изхвърли я веднага  Peace

И, ако не е от това  Rolling Eyes - обади се на педито.

# 2
  • Мнения: 1 049
Сигурно вече сте отишли на лекар? Не се знае от какво е, може и от играчка, ако е лапал някоя с такьв цвят, но все пак не ми се вижда добре както го описваш... особено ако е целия език, а не само част от него  newsm78

# 3
  • Мнения: 279
Май е най-добре да си зададеш въпроса в Доктор Nivea Baby , там е по-вероятно да ти отговорят,
все пак се допитваш да специалист Peace
Ето линка - http://www.bg-mamma.com/index.php?board=56.0

# 4
  • Мнения: 252


  Съжалявам ама нещо не ми се вярва - бледо черно  newsm78 до кафеникаво-зеленикаво. #Crazy от 2 седмици

# 5
  • Мнения: 9 973
и аз мисля,че е играчка,дано е така

# 6
Ако е това за което си мисля се нарича "географски език" , среща се много рядко/бабите казват, че децата са големи късметлии/. Представлява дефект във част от папилите на езика. Ще изчезне, но след време пак ще се появява. Не е болест и по никакъв начин не пречи на хранене и т.н.
Все пак нека да го види педито, за да си сигурна, че е това.

# 7
  • Мнения: 252
При " географски език" няма оцветяване на езика. Появяват се дълбоки цепки по езика , които в началото са доста болезнени при хранене.

Общи условия

Активация на акаунт