Мнението ви за Good Food

  • 3 427
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 940
Наскоро видях едно ново списание за храни - Good Food. Не успях да разбера защо името му е на английски, но като цяло ми хареса. Рецептите са необичайни, но не е хубаво, че в някои от тях има продукти, които в България почти ги няма като корен от джинджифил. Попадало ли ви е списанието, какво мислите за него, има ли смисъл отново да си го купувам?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 402
Имам и двата броя на списанието, много ми е сладко, вкусно и приятно като го чета  Laughing
С риск да напиша глупост искам да попитам, джинджифила който продават тук не е ли корен ?  newsm78

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 21:00 от Galya S

# 2
  • Мнения: 22 867
Имам и двата броя на списанието, много ми е сладко, вкусно и приятно като го чета  Laughing
С риск да напиша глупост искам да попитам, джинджифила който продават тук не е ли корен ?  newsm78

Да, коренче е.  Продава се и смлян.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 402
Имам и двата броя на списанието, много ми е сладко, вкусно и приятно като го чета  Laughing
С риск да напиша глупост искам да попитам, джинджифила който продават тук не е ли корен ?  newsm78

Да, коренче е.  Продава се и смлян.

Благодаря   bouquet

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз му се каня на това списание- видях реклама на няколко билборда и опредлено се зарибих. Ще потърся из кварталните РЕП-ове, ти откъде го купи?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 402
Аз му се каня на това списание- видях реклама на няколко билборда и опредлено се зарибих. Ще потърся из кварталните РЕП-ове, ти откъде го купи?
Точно от кварталния РЕП и двата пъти.

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Мерси много ще потърся. 2 броя са значи- този за шоколада и още един, ммм    Heart Eyes

# 7
Аз днес си взех и 2-рия брой - с невероятната шоколадова торта на корицата  #Crazy
Името му е на английски, защото е списание на BBC.  На мен лично ми харесва списанието, защото има както по-лесни рецепти, така и по-сложни за върли кулинари. Допадат ми и класациите им за вината /като голям фен на хубавото вино/. Снимките са много естетично направени.
И за цената от 3,50 лв. е достатъчно добро. Определено го препоръчвам!  Peace

# 8
  • Мнения: 13 172
Добре, навихте ме Wink Ще си го купя.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 402
Да, и в този брой /с шоколадовата торта/ има много хубави рецепти за марината.

# 10
  • Мнения: 6 243
И мен леко ме притеснява включването на продукти, които тук не се намират - корен от джинджифил има, вярно - скъп е, но има. Но безглутеново брашно няма. Е, знам, че ще стане и с нормално глутеново, но би било добре рецептите не просто да се превеждат, а и да се адаптират.

Иначе аз съм фен на изданието, купувала съм на времето британското, дано БГ изданието съумее да задържи добро качество.

За мен лично първият брой беше по-интересен от втория. но ще продължавам да го купувам, засега това е най-доброто на пазара на печатни кулинарни издания.

# 11
  • Мнения: 2 922
Купих първия брой и правих някои от Коледените рецепти - доста успешни.
Качествено списание, ще купя и втория брой само да го мерна някъде  Laughing.

Снимките са много естетично направени.
И за цената от 3,50 лв. е достатъчно добро. Определено го препоръчвам!  Peace

Съгласна съм  Peace

# 12
  • Мнения: 5 940
Списанието определено е много естетско, прекрасни са снимките.

# 13
  • Мнения: 118
И не е само за рецепти... Има и упражнения за вкъщи в шоколадовия брой  Wink

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Купих си го - много ми харесва, наистина е естетически издържано, рецептите са сортирани по трудност, има време за приготвяне, не са малко рецепти, а самите снимки са разкошни. Одобрявам ,даже мисля да се абонирам  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт