Въпрос за захранване със заешко месо

  • 1 270
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 623
Здравейте мами Simple Smile!
Опитвам се да захраня бебоците с месно пюре, а педиатърката ни е в дълъг отпуск ( не е в BG )......

Взехме ЗАЕШКО С МОРКОВ на Гербер, но в съдържанието пише, че има целина - морков са хапвали вече, но целина не са.Мога ли да давам от това пюре с две непознати храни? Thinking А в него има и скорбяла от царевица, но това май не се брои (и царевица не сме опитвали още).
ЗАЕШКО С КАРТОФИ на HIPP пък има копър - след като са пили инстантен чай с копър за коликите, сега ОК ли е да го приемат с пюрето?

Много ще съм ви благодарна за съветите! Hug

# 1
  • Мнения: 5 940
Копърът  и целината са доста щадящи подправки, според мен няма да има проблем, което и да е пюре да дадеш. На Гербер определено са по-овкусени, имат и масло, и сок от грозде, ако не се лъжа. За мен по-добрият избор е Хипп, но и двете пюрета са много вкусни.

# 2
  • Мнения: 27 524
Няма проблем, давай  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Пу-пу, да са ти живи и здрави мъниците!   bouquet Много сладки!

По темата: не се притеснявай, ако месеците, показани на бурканчето са по малки от вашите!  Grinning
Аз обичам да казвам, че готовите пюрета са наполовина смлени още преди поглъщането им...  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 724
което и от двете на дадеш няма проблем.

# 5
  • Мнения: 508
Аз също бях изправена пред тази дилема,и смятам,че няма проблеми.И при нас всичко беше ок.може би подправките са в мерко количество и оттам да не е проблем newsm78

# 6
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Според мен няма да има проблем ,което и пюре да дадеш Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 089
Според мен няма смисъл да се взираш чак толкова много в продуктите, особено ако нямате алергични в рода. Ако толкова се притесняваш, започни с хипоалергенните пюренца на ХИПП, отбелязани са със зелена буква А на тях.

# 8
  • Мнения: 757
от тези пюренца на хипп съм много доволна нямали сме никакви проблеми

# 9
  • Мнения: 390
Според мен няма смисъл да се взираш чак толкова много в продуктите, особено ако нямате алергични в рода. Ако толкова се притесняваш, започни с хипоалергенните пюренца на ХИПП, отбелязани са със зелена буква А на тях.

Напълно съм съгласна Peace
Не вярвам да направят някаква алергия от тези подправки

# 10
  • Мнения: 623
Благодаря много на всички   bouquet !
Доста се бях спекла с тези подправки, но ме успокоихте. Вече дадох и им понасят добре, мъжа хареса ГЕРБЕР,мадамата се мръщи, но се надявам това на HIPP да го приеме.
Като имам зор за нещо ще питам пак, тук нещата стават много лесно! Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт