Номерациите при обувките и при дрехите!?!?!?

  • 1 284
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Моля някой да ме светне за определяне на US и UK номерации спрямо българските, защото съвсем се побърках вече!
Открих стара тема тук във форума, в която пише едно, а после в интернет някъде си - съвсем друго  ooooh!

Специално ме интересуват номерациите на обувките, но темичката ще е полезна и за други като мен, опитващи се да се справим с онлайн пазаруването  Tired

38 номер маратонка на 6(US) ли отговаря или пак не съм разбрала  Crazy

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 375
Мисля, че на 7.5, а 6 е 36. Това са женски мерки.

# 2
  • Мнения: 957
Мила..внимавай защото е много относителнo..със зимнити аиде ще сложиш по-дебел чорап ама летните не знам ..трябва да има чартове в нета..за теб ще намеря след малко

# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 2 631

Миличка,   bouquet
Благодаря ти!  Hug
Става въпрос по принцип за маратонки (Puma), но в сайтовете на Пума няма класификации и оразмеряване на обувките!

# 6
  • Мнения: 957
Дай да видя тез пусти маратонки дето ви мъчат и да ги оправим...че нали по едно време бях полуамериканче..

# 7
  • Мнения: 2 631
http://store.puma.com/pumaUSStore/product.asp?catalog%5Fname=Pum … tyle&siteid=1
Дано се отвори линка където трябва...
Ето тези маратонки ме интересуват, но нещо голям ми се струва номера  #Crazy
А не знам къде другаде да ги търся на такава хубава цена  Laughing

Ефи, честит рожден ден (на патерици  Embarassed)!
Желая ти много, много здраве, щастие, любов, усмивки и положителни емоции! МНого сбъднати желания и всичко най - най!!  Heart Eyes   bouquet

# 8
  • Мнения: 957
Мерси много ... Значи сега проучих нещата..това за мъжки маратонки или нещо като унисекс..но не са направили по малки номера а само тези които ще стават на мъже..или жени с по-голям крак

# 9
  • Мнения: 2 631
Мерси много ... Значи сега проучих нещата..това за мъжки маратонки или нещо като унисекс..но не са направили по малки номера а само тези които ще стават на мъже..или жени с по-голям крак

 Cry
Значи ако искам номер 38 или 38.5, трябва да си търся по US 7,5 или 8  newsm78

# 10
  • Мнения: 957
Ахъм... Не се тормози..специално за пумата забелязах ..че цените са по4ти същите като тук

# 11
  • Мнения: 2 631
Ами в европейския онлай магазин цените бяха същите, ама в евро  Crazy
Май трябва да се разходя до София. Единствено ме притеснява това, че сигурно няма да има всички или същите модели...  Confused

# 12
  • Мнения: 957
Сетох се..обикновенно на дрехите като Манго или  Бенетон и на всички маратонки им пише и европейските и американската номерация

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 272
 kafe   bouquet маратонките са страшни!!!!!

# 14
  • Мнения: 2 631
kafe   bouquet маратонките са страшни!!!!!

Благодаря!  Hug
Май трябва да прекръстя темата на "Маратонките Пума, които съм си заплюла"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт