От къде може да се купи Trimovax?

  • 721
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 718
Някой знае от къде може да се закупи ваксината Тримовакс? Ники няма записан личен лекар и от две седмици се опитвам във аптеки, риокоз и не мога да я купя от никъде. ЗК осигурява Priorix, а Trimovax я има като номенклатура само в Търговска лига. В Търговска лига веднъж ми казват няма такава ваксин, друг път  земете я от РИОКОЗ. От РИОКОЗ пък ме пращат в някоя аптека, защото пък Priorix не я продават.
Направо ме побъркаха от обикаляне и некомпетентност.

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Защо искаш Тримовакс? Тя по- старата ваксина и дава повече странични реакции. Приорикс е по- съвременна и по-добра, ако въобще може да се говори за добри ваксини.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 575
Защо ще купуваш Тримовакс? Тя не е ли през касата? Иначе аз си купих една, когато малката ми направи реакция към държавната, но не тримовакс. Ако ми кажеш какво ти трябва, мога утре да питам една позната, аптекарка.

# 3
  • София
  • Мнения: 718
ЗД осигурява Priorix, но не се продава, затова търся Тримовакс. А разлика между двете няма  - производителят е различен.

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
А разлика между двете няма  - производителят е различен.

Аз от доста лекари знам, че Приорикс е по- новата и по-добрата. Но ти си знаеш най-добре.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 575
А разлика между двете няма  - производителят е различен.

Аз от доста лекари знам, че Приорикс е по- новата и по-добрата. Но ти си знаеш най-добре.
И аз така знам, но ако искаш да проверя за Тримовакс, пиши ми.

Общи условия

Активация на акаунт