Във вас ми е надеждата

  • 761
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
Привет Д-р Слънчева, желая ви много здраве и щастие през новата година. Сега обаче се нуждая спешно от вашите безценни съвети.
Рали е на 3години. На 22 декември се разболя. Хрема, кашлица и като пишаше ми казва, че я боли. Направих ме и изследвания единият път в урината имаше много левкоцити, на другия ден нямаше. За всеки случай изпи един антибиотик Цевзил. Пи го седем дена и нищо остана си с една кашлица и секрети, които се стичат назад. Заведох я на УНГ и там доктора ми каза, че трябва вече да и вади третата сливица. Заведох я и при друг специалист УНГ, който ми каза пък, че третата сливица не е за вадене. Взе и секрет от гърлото и ни помоли да и направим изследвания. Кръвната и картина  емного хубава. Но откакто  почнах ме да слагаме капките това дете неспира да кашля. Сега и предписаха да пие Сумамет и го почнах ме. Кашля предимно вечер като си легне. Направо неможе да спи милото. Незная вече къде да я водя и как да се отървем от кашлицата. Аз съм от Варна така, че ако знаете добър специалист УНГ моля да ми го препоръчате. И моля ви дайте ми съвет относно състоянието на детето.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 760
За съжаление не познавам колегите във Варна. При така описаните симтоми все пак е добре да я види дитски специалист по белодробните и алергични заболявания както и специалист УНГ. Причините за нощнитекашлици са алергия, трета сливица или рефлукс. Във вашия случай третата причина отпада. Така, че трябва да се видят другите две. Понякога след вирусни инфекции остава кашлица с известна алергична причина.

Общи условия

Активация на акаунт