алергия

  • 713
  • 13
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 299
Не знам къде да пусна темата?Може дори да ме препратите някъде.Въпроса ми е - как и какви са реакциите при алергия към белтъка на кравето мляко?Преди известно време детето ми имаше обрив по крачетата.Мазах,изчезна.Вчера яде крем,днес попара от мляко и обрива е налице.Може и да не тълкувам правилно,но това ми дойде на ум.

# 1
  • София
  • Мнения: 672
Нашите симптоми за АБКМ бяха диария, кръв и слуз в акото и много газове, но при всяко дете е различно...

# 2
  • Мнения: 491
Записвам се за темата.
Аз забелязвам,че рефлукса и се появява когато давам на Хипп пюрета Лека нощ в които има  мляко.Не имала до сега обрив.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 693
На Хип пюрето Лека нощ в бурканчетата от по 190 гр с млечно с ябълки и круша,мие се скъскваме да повръщаме от него!
Дадох 2 пъти до сега и винаги ставаше така! Повече няма да взема Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 98
Момичета, да не ви плаша ама ми намирисва на АБКМ. Радо по същия начин се обрина, повръща и направихме тест. Резултата беше 3, при възможност от 0 до 4. Така че спирайте всичко, което съдържа краве мляко.

# 5
  • Мнения: 15
Направи си консултация с алерголог, но препоръчително е детски алерголог, вместо да гадаеш дали става въпрос за алергия към белтъка на кравето мляко.
Много са добри в клиничния център по алергология в Александровска болница - имам лични впечатления.

# 6
  • Мнения: 382
Добре де, с какво АМ се храните?

# 7
  • София
  • Мнения: 672
При съмнение за АБКМ се препоръчва Frisopep. Ние сме на него...

# 8
  • Мнения: 1 197
Записвам се да следя темата

# 9
  • Мнения: 46
  При нас се появи обрив по гръбчето след сирене,отначало не бяхме сигурни дали не е съвпадение,защото тя има много чувствителна кожа.След време пак дадох малко сирене и пак обрив.Сега не приемаме нищо в което има краве белтък и се храним с Хипоалергенно АМ. Изследвания не сме правили,защото педиатъра каза да изчакаме.
Моля gogolina да сподели къде се прави този тест  Praynig и колко голямо трябва де е детето ?

# 10
  • Мнения: 753
може да помолиш модератор да ти премести темата в здравния, там има и доста по подробна информация

# 11
  • Мнения: 2 334
Ние имаме същия проблем Cry пъпки по лицето и педи каза че е или към кравите продукти или към млякото с което я храня(фризо На)Искам да попитам къде се правят тези тестове за алергия за да сме сигурни от какво е и в какво се състои теста?

# 12
  • Мнения: 141
gogolina ,сподели с нас за теста за алергии Praynig

# 13
  • Мнения: 332
вси4ки доктори,които съм питала ми казват,4е тест на толкова малко дете не се прави,понеже не е показателен,а какво остава за бебе на 28 дена.Обрива може да е от вси4ко,така 4е из4акаите ако засегне по-големи у4астъци и не мине само с козметика-това е мое мнение,но все пак вие си решавате.За тест се 4ака детето да навърши 3 години.

Общи условия

Активация на акаунт