случвало ли ви се е ?

  • 1 322
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
Здравейте. Имам следния проблем и леко съм уплашена. В последно време се появяват едни старнни болкиот пле6ката предимнодясната към ръката- така болкта върви по цялата ръка - тъпа болка е не е силна. ПОнякога ме боли подмишницата . КОгато болката се спусне по ръката достига до безименния пръст и там леко боли. ПОнякога ми праи гръбнака в точно определена точка всичко това е за кратко, но почна да с случва почесто. Пробвах с космдиск и по точно тази по къста джада като я сложа мога д акажа че почти не м еболи. Моля ви се дайте ми съвет какво може да бъде . Имал ли е някой подобне проблем. Как го е репил. Имам ли повод за притеснение.

# 1
  • Мнения: 13
Ако е Плексит, както си мисля, без да съм лекар и да имам някакви претенции да знам, мога да ти кажа, че се лекува много лесно с медикаменти, но трябва да отидеш на лекар, за да ти каже точно какви да са лекарствата. От това не се умира, така че не се безпокой.  Grinning  Ако е това, то представлява възпаление и не е страшно. Недей да търпиш болката, защото може би няма да мине от самосебе си. Най- много да се засили. Просто се виж с личния си лекар, ако имаш такъв и ще се оправиш!
УСПЕХ и без да се плашиш  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 949
Иди на лекар, както те е посъветвала vile!

Аз имах плексит преди 3год. Болката беше неописуема и също ми се схващаше цялата ръка. Аз се оправих със Солпадеин и Нурофен + масажи. Но най-добре се посъветвай с лекар.

# 3
  • Мнения: 161
Dessy M би ли ми казала къде точно си ходила на лекар - предполгам невролог, защото тази неврологка в на6та поликлиника съм бил апреди веднъг про  нея и не6то не ми вдъхв амного довере.Мерси предварително. А и за масагите може6 ако иска6 да ми напи6е6 не6ти4ко къде, колко време продължиха и цена разбира се, ще съм ти благодарна.Simple Smile Хубав ден!

# 4
  • Мнения: 146
При този случай акупунктурата е подходящо лечение, мануална терапия може би също ще е от полза.

# 5
  • Мнения: 1 949
Dessy M би ли ми казала къде точно си ходила на лекар - предполгам невролог, защото тази неврологка в на6та поликлиника съм бил апреди веднъг про  нея и не6то не ми вдъхв амного довере.Мерси предварително. А и за масагите може6 ако иска6 да ми напи6е6 не6ти4ко къде, колко време продължиха и цена разбира се, ще съм ти благодарна.Simple Smile Хубав ден!

На невролог - в клиника Торакс на Стамболийски. Името за съжаление не помня. Жена беше невроложката, искаше да ми направи и рентгенова снимка, но аз не дадох (и слава богу, оказа се, че съм била бременна) Масажите ми ги прави една приятелка - кинезитерапевт. Боля си ме доста време, честно казано. Не помня колко точно, обаче помня, че сутрин се раздвижвах по половин час поне. Мъка голяма  Shocked Масаж правих на целия гръб по веднъж в седмицата.
Дано бързо да те отпусне  Praynig

# 6
  • Мнения: 1 949
При този случай акупунктурата е подходящо лечение, мануална терапия може би също ще е от полза.

Извинете за ОФФ-а. Интересува ме къде в София има център по източна медицина. Страдам от често главоболие и съм склонна да опитам акупунктура, ако може да се излекувам с нея.

# 7
  • Мнения: 161
Dessy M ето какво намерих http://www.alfamedika.com/texts/html/kursoveTerapevtichni.html не съм сигурн ад али е точно тов акоето търси6 но все пка погелдни. А тази твоя приятелка парктикув али някъде в мсиъсл кабинет и ако да възможно ли е д ами пратиш н алични нейнои кординати. Болкат ми продължава аз все осте не съм отишла на лекар, но май ще трявбад а се задействам. Лек ден:)

# 8
  • Мнения: 146
Вижте напр. тук (пишете в <<търсене>> думата "акупунктура"):
http://bgmedicine.com/lekaril.php?cmd=reset

Общи условия

Активация на акаунт