СТАЧКА ЗАРАДИ ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ

  • 7 703
  • 167
  •   1
Отговори

Анкета

ИСКАТЕ ЛИ СТАЧКА В ПОДКРЕПА НА МАЙКИТЕ.бИХТЕ ЛИ ДОШЛИ?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 05 мар 2008, 10:15
* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 3 886
ХАЙДЕ МОМИЧЕТА НЕ МОЖЕ ТАКА ВСЕКИ ДА СЕ ПОДИГРАВА С НАС И НИЕ  СМЕ ХОРА

# 1
  • Мнения: 1 092
Подкрепям 100 %!
Въпреки че децата ми посещават детска градина в момента,само аз знам през колко главоболия съм минала за да са там
Недостига на места в детски градини е абсолютно абсурден!

# 2
  • Мнения: 47 901
подкрепям, и предлагам вместо стачки, или заедно с нея- общ иск срещу общината Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 1 479
подкрепям, и предлагам вместо стачки, или заедно с нея- общ иск срещу общината Crossing Arms
подкрепям, и предлагам вместо стачки, или заедно с нея- общ иск срещу общината Crossing Arms
newsm10

# 4
  • Мнения: 504
Ама със стачка какво ще направим - ще кажат - ще отворим градини, ще има места и пак нищо... Rolling Eyes

# 5
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
Поредното БЕЗОБРАЗИЕ #Cussing out
Подкрепям безрезервно

# 6
Подкрепа в този миг - разбира се!
Интересно дали някой е успял да влезе в регистрационната форма на информационната система на столична община!
Бясна съм! И това е слаба дума.  Twisted Evil #2gunfire

# 7
  • София
  • Мнения: 1 056

Истинска подигравка. Опитвам се да регистрирам детето на една приятелка без нет. Системата е абсолютно блокирала.
Наистина си плаче за съд тая измишльотина, това си е жива дискриминация към хората без нет, към неграмотните семейства и малцинствата (най-малко), да не говорим за моралните щети и на тия с нет - приятелката ми е в паника, тръгна по градините да го записва(не че ще може, ама...)

Айде сега тия, които си мислеха че ще е много по-лесно записването по нета да кажат не е ли по-добре човек да си почака няколко часа на студа отколкото да си троши нервите с тая простотия тука... Там поне си има списък и си виждаш кой поред си, апък сега е Тъмна Индия какво става...

# 8
  • София
  • Мнения: 408
това беше поредната подигравка, трябва да се организираме, въпреки че незнам какво точно ще постигнем, но да стачка трябва да има и някой трябва да понесе отговорност за хилядити изхабени нерви на родители.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 174
Момичета, най-добра е идеята да се заведе съдебен иск срещу общината.
Нека се включат майките-юристки.
Нищо няма да се направи със стачка.
Може тъпо да ви прозвучи, ама няма ли начин да се обърнем към някоя медия извън БГ, да стане международен скандал.
И без това сега има инерция относно отношението на България към децата и.

# 10
  • София
  • Мнения: 430
Пълен абсурд, подкрепям напълно инициативата. Не може още да съм в чуденка какво се случи с мен и детето ми последните 2 часа и половина. Да планирам ли че ще работя или не !!!!!

# 11
  • Мнения: 136
От 9 часа съм се заредила да се регистриам.... И до сега не съм Sick 2 часа и половина натискам F5..... Безобразие!!!!!!!

# 12
  • Мнения: 239
И аз съм за Peace
Дали стачка дали иск нещо трябва да се направи.
В други теми прочетох,че почват да приемат писмени молби това значи ли,че сега трябва да се юрна и по градините #2gunfire #Cussing out #2gunfire

Егати безобразието.За какви ни взимат незнам

# 13
  • Мнения: 934
Абсолютно съм за обща молба да ги съдим. Къде отиде равния старт???
Как може за 320 000лв. да сътворят така безумица. Аз съм в този бранш, за тези пари един google.com, yahoo.com или abv.bg могат да напишат и подкарат на КАЧЕСТВЕНИ съръри. Сега са на Windows 2003 Server SP1 i MySql - database. А фирмата уж е представител на Oracle. Нямам думи.
/Мнението ми е лично, като потърпевша и СНБМ няма нищо общо с моето изказване. Пиша това за да не се объркате. Засега СНБМ няма изявена позиция./

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 11:59 от УФСЪ

# 14
  • Мнения: 1 479
От 9 часа съм се заредила да се регистриам.... И до сега не съм Sick 2 часа и половина натискам F5..... Безобразие!!!!!!!
И аз така!До момента САМО ГРЕШКИИИИИИ!?

Общи условия

Активация на акаунт