Учителката от !-во училище

  • 821
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25


Учителката по биология Лидия Цекова от столичното Първо СОУ загина при взрив в столичния квартал “Хаджи Димитър”. От взривната вълна пострадаха още съпругът на жертвата - 53-годишният Георги Цеков и тяхната близка Надежда Любенова, на 48-години. Двамата бяха настанени в Шокова зала на “Пирогов”. Оттам съобщиха, че няма опасност за живота на Цеков, който е с повърхностни изгаряния по лицето. Надежда Любенова обаче е състояние на кома. Тримата са живели в квартала. По непотвърдена информация те са се връщали от панахида на покойния съпруг на Любенова.

Очевидци разказаха, че тримата слезли от кола, спряна близо до шахта, след което едновременно започнали да изсипват в нея различни вещества от буркани и бутилки. Досега е установено, че става дума за силно летливите вещества - метанол и етилов етер. Директорът на столичната полиция Румен Стоянов, който пристигна на мястото на инцидента посочи, че се е образувала химична реакция заради едновременното изливане на веществата, както и заради това, че в шахтата по принцип се отделят химически вещества. Стоянов обясни още, че в случая шахтата е изиграла ролята на своеобразна цев. “В момента в училището, в което е преподавала Лидия Цекова, се прави оглед и инвентаризация, за да се установи какви са веществата, които може би липсват оттам”, допълни полицейският шеф.

Няма никаква опасност за здравето на живеещите в столичния кв. “Хаджи Димитър”. Това установи изпратеният на мястото на инцидента екип на Гражданска защита, който направи замервания на въздуха. “Взривът беше много мощен. всички в квартала го чуха. какво щеше да стане, ако детето ми минаваше от там или една от поне 50-те майки с колички, които бяха излезли да гонят хубавото слънце”, коментираха живеещи в района на инцидента.                   
тали жена ми преподава 3 години и.....просто незнам какво да кажа.Сега започвам да се замислям какви хора се допускат в училищата да се занимават с деца.Тя е крала разни неща от кабинета по химия и неискам да си предствям за какво са и били!?!?!
Една такава случка за мене означава самоедно-всеки който бива назначаван като учител трябва да минава през писохотест.Има ли ли сте вие подобни учители?
За мене това не е нормално.Не е нормално и учителя ми по англиски в една елитна гимназия цял час да обяснява за уникалните си преживявания в Европа и каде и как бил е**л някакви педерасти!?!?!?!?!И какви ли не още такаива.Брат ми в момента е 10-ти клас и честно казано дори не ми се иска да ви разказвам какво се случва в училищата в момента.Такива неща ми е разказвал....
Та въпроса ми към вас  е дали трябва да се има психо тестове за учителите при назначаване на работа?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Моля!
Темата е само на втора страница.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263324.0

Общи условия

Активация на акаунт