Бременна ли съм или не?

  • 2 179
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте!За пръв път сам във форума и може да сметнете въпроса ми за глупав,но за мен е важно вашето мнение!Последно ми дойде на 22.12.2007. Януари месец не получих цикъл а само някакво зацапване около 15-16 Януари!Преди няколко дена си направих тест за бременност но за съжаление се оказа отрицателен!Възможно ли е това?Да отида ли на доктор или да изчакам и този месец да мине???Предварително ви благодаря!!!






---------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 20:03 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 728
Вземи втори тест, на мене чак от втория тест ми покажа че съм бременна.
А ако цикъла ти се влияе от времето имай предвид рязкото сменяне на температурите.

# 2
  • Мнения: 27 524
Възможно е да си бременна. Пак си вземи тест и го направи сутринта с първата урина. Зацапване може да се получи по доста причини, без да са притеснителни, ако има бременност. Желая ти да си, ако това е желанието ти. Случва се тестовете да отчитат птрицателно, без това да е вярно, но не и обратното  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 029
аз мисля,че трябва да отидеш на лекар, защото не ми се струва много нормално да не ти дойде цял месец и да имаш зацапване.Това може да е индикация ,както за бременност, така и за други неща.стискам палци скоро да се присъединиш към редовно пишещите в този подфорум Hug

# 4
  • Мнения: 19
Zabravih da kaja 4e niamam i nikakvi simptoni za bremennost!!!A 4etoh razli4ni publikacii za parvite priznaci na bremennosta!!!

# 5
  • Мнения: 9 973
първо пиши на кирилица по възможност

вземи си още един тест и отиди на преглед Peace

успех Hug

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Може да нямаш симптоми в началото, аз нямах.Като цяло изкарах една много лека бременност.Дано да чакаш бебче (защото подразбирам че ти се иска).Направи си още един тест и отиди на лекар.Успех!

# 7
  • Мнения: 2 821
В отговор на въпроса...
Или си бременна, или не си Crazy

# 8
  • Мнения: 641
Зацапване се получава и на 7или 8 ден от зачеването ,когато се имплантира оплодената яйцеклетка в матката.Направи втори тест.

# 9
  • Мнения: 367
bremenna si  Whistling Laughing

# 10
  • Мнения: 27 524
Zabravih da kaja 4e niamam i nikakvi simptoni za bremennost!!!A 4etoh razli4ni publikacii za parvite priznaci na bremennosta!!!

Няма значение. И аз нямах.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Зацапване се получава и на 7или 8 ден от зачеването ,когато се имплантира оплодената яйцеклетка в матката.Направи втори тест.
М,дааа.Втори тест ще помогне,но и на доктор4е да се иде не е лошо... Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 946
И направи теста с първа сутрешна У.  Peace  Ако пак е отрицателен, може би е добре да си запазиш час за лекар.
Дано е това, което искаш!  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 4 585
И аз ще те посъветвам същите неща - втори тест и посещение при лекар след това. Възможно е тестът да не отчита бременност, но да има.
А симптомите съвсем не са задължителни- аз нямах абсолютно никакви.
Успех! Hug

# 14
  • Мнения: 188
Направи си втори тест - на мен втория ми показа.Стискам палци

Общи условия

Активация на акаунт