как НЕ отслабнах с herbalife

  • 6 613
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 617
Здравейте мили момичета!влязох във форума случайно ,за да търся диетата на доц Байкова и взе та ми хареса. Така случайно разбрах от друг сайт и за супер ефикасната програма на Хербалайф.Там бяха изложени мненията на много хора които са отслабнали с по 30 40кг благодарение на програмата!поръчах си и аз. доставиха ми продуктите които бяха на стойност 180лв и които представляват протеинов шеик;някякви таблети от овесени ядки или нещо подобно и витамини .Та тези неща заместваха хранения-сутрин и вечер.таблетите които трябваше да ми убиват апетита изобщо не действаха ами и бяха отвратителни на вкус.ГЛАД ГЛАД И ПАК ГЛАД!!!така изкарах 1 месец свалих 3кг а трябваше да са поне 5-6кг.ПОНЕ!Ами отгоре на всичкото сега като хапна някаква по- тежка храна умирам от стомах.чак сега мои познати започнаха да споделят колко са вредни тези заместители и т. н.Моля споделете и вие за ваши диети или пък неволи!       

# 1
  • Мнения: 134
Според мен продуктите на хербалайф не са по-вредни от останалите продукти за отслабване, само че са скъпи за това което предлагат. Когато хербалайф се купуваха много преди доста години това бяха единствените достъпни от този тип продукти на пазара. Не бих казала че са вредни, при една добра диета и физическо натоварване едни подобни помощници биха били от полза. Сега в всеки по голям супермаркет има протейн нещо като протеиновите шейкове на хербалайф, но на по ниска цена с това качество. За същите пари които си дала спокойно си можела да се запишеш на някакъв спорт и да ползваш разни добавки с подобно качество. В спорта и движението е голямото разковниче хем си в по добра кондиция, хем се чустваш добре и психически, хем и отслабваш при това за по малко пари. Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
На времето преди мнооого години и аз си бях поръчала от тях - и аз като теб свалих само 3кг. Проблема беше, че след това много време , да не кажа година, каквато и диета да приложех - не ми действаше Twisted Evil. Имах чувството, че нещо е блокирало организма ми - УЖАСНО беше #Cussing out

# 3
  • София
  • Мнения: 1 950
monnnn , с диетата на Байкова свалих 3 кг за две седмици без да пия добавки и не съм я спазвала стриктно, ако искаш виж тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257824.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263856.0
Не съм пила Хербалайф, но моя позната преди години я пиеше беше поотслабнала, но в момента си е върнала всичките килограми и то заедно с допълнителни. На мен Хербалайф ми се вижда доста скъп за моите доходи.

# 4
  • Мнения: 617
Ми то само това ми трябва да не мога да сваля с никакви диети.вие предполагам знаете що за мъчение е да гладуваш и да няма почти никакъв резултат.а Хербалайфси поръчах като вече последен вариант защото съм пила какво ли не без резултат и реших че това като е толкова скъпо трябва да си оправдае цената но..... #Cussing out  :Та се надявам сега да посваля с Байкова но съм виждала много варианти на диетата та се чудя кой да започна  chef .А в един вестник четох съвсем различен режим.Като например първият ден само на плодове и зеленчуци вторият на месо със зеленчуци а тук виждам че преобладава киселото мляко .Там нямаше. :

# 5
  • София
  • Мнения: 1 950
По принцип диетите на Байкова се правят индивидуално , но има ефект и от прилагането на публикуваната дори и да е приготвена за друг - самия принцип на балансиране на храненето е от значение според мен. Ако искаш ела в темата на Страхотната диета
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263856.0
 - там всички сме точно на този режим и може да питаш каквото те интересува и по опитните момичета ще ти отговорят

# 6
  • Мнения: 617
Здравейте!Ей друго си е някой да те подкрепя.Трети ден съм на диета обаче не смея да се претегля.Поне ми е леко на стомаха.А активия с мюсли може ли да се яде? newsm22

Общи условия

Активация на акаунт