Витамини???

  • 1 233
  • 27
  •   1
Отговори
  • sliven
  • Мнения: 113
Здравейте,  на всички бъдещи и настоящи майки  Simple Smile
Бременна съм вече в четвъртия месец. На 28 години съм.
До сега вземах фолиева киселина, но до 3 месец.
Искам да знам  имали други полезни витамини които трябва да вземам и какви са те.
Разбрах че по време на бременност зъбите започват да се рушат.
Моля ви за помощ, защото моята гинеколожка нищо подобно не ми каза.

# 1
  • Мнения: 252
Взимала съм само фолиева киселина и нищо друго.

# 2
  • Мнения: 9 973
Взимала съм само фолиева киселина и нищо друго.
и аз,въпреки,че може да се пие матерна,пренатал.......други не сещам в момента

# 3
  • Мнения: 24
Здравей,моята гинеколожка ми изписа фолиева киселина до 3м я пих,и от 4м пия матерна на центрум  Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Аз пих от началото до края витамини за бременни. Доволна съм, пак бих пила.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 144
Аз пих някакви френски витамини за бременни , ама не помня името , препоръчаха ми ги в аптеката ! По мое време бяха спряли матерната , а сега гледам пак са я пуснали ! Peace

# 6
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
От началото до края на бременността си съм пила фолиева киселина, матерна, а след като изчезна матерната пиех пренатал Peace
Освен витамините на хапчета се опитвах да си набавям и витамини чрез храната, която поемам - плодове, зеленчуци, сокове.  Hug

# 7
  • Мнения: 268
 взимах матерна,нож зъбите ми рухнаха изведнъж след раждането-сума ти кариеси се появиха,зависи доколко е разположен организма...помага движение-разходки на слънце,много зеленчуци,месо,риба и мл.продукти Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 132
Взимала съм само фолиева киселина. И пълноценно хранене разбира се доколкото е възможно в нашето време.

# 9
  • Мнения: 157
Пиех фолиева киселина в началото,а през цялото време приемах витамини за бременни,много плодове,мляко и пресни салати.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 745
Пиех фолиева киселина в началото, сега съм на Центрум матерна. А и много плодове ям.

# 11
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
аз за зъбите пиех зимафлуор  Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Освен фолиева киселина друго не съм пила.

# 13
  • Мнения: 135
Фолиева киселина- постоянно, Матерна - от 4-тия месец, Зимафлуор - от 5-тия нататък. Старай се да приемаш достатъчно калций, вит Ц и желязо - на мен и тези ми добавяха.
Ами че те половината гинеколози "нищо не казват", не си първата която не знае Hug

# 14
  • Мнения: 2 000
Пиех Матерна от 4-ия до към 8-ия месец

Общи условия

Активация на акаунт