myair

  • 1 641
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Здравейте момичета Hug
Някой летял ли е с myair newsm78,доволни ли сте newsm78
Никога досега не съм ползвала ниско-бюджетна авиокомпания и доста се чудя дали да им се доверя newsm78
На сайта им има и инфо за някаква агенция Мира тревъл,като техен представител newsm78ползвали ли сте я или купихте билетите директно през сайта newsm78
мерси предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 523
здравей ммила мама Laughing
Работя с Мира травел - да те са официалния представител ма Myair - пращатала съм с тях клиенти, проблеми имах 1 единствен път и то по незазвисещи обстоятелства - отменен полет на връщане, заради стачки, но хората намериха добра алтернатива.
Мисля че можеш да ги ползваш без притеснение:)

# 2
  • Мнения: 6 167
влез в чужбинския има няколко теми за МАйеър. Аз пътувам често, ИМА проблеми, не е като да няма.
нямам случай да няма сменена дата за полет, чакания, дори един път вместо в Болоня кацнахме в Бергамо и от там 3 часа с автобус, бяхме се побъркали 12 часа.  По време на закъсненията им в БГ никой една чаша вода не ти подава,но ако имаш късмет закъснение и проблем да е в Италия ти дават сандвич, вода и тн.
От Мира травел са пълни некадърници, изобщо нито има човек на летището да те уведоми за нещо, нито са коректни, ако има проблем да изпратят вест какво става. Да не говорим, че май те са хората, които би трябвало да
дадат вода/сандвичи, ако чакаш 6-7 часа като прани гащи на летището.
Но това са подробности. Бети Братанова е права - в крайна сметка пристигаш.

Успех!

ето ти линк към темите, които сега текат в чужбинския за майеър, ако потърсиш с търсачката ще изровиш и още.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236200.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263157.0

# 3
  • Мнения: 1 417
2пъти летях с тях до Милано и всичко беше ОК. Билети си резервирахме през сайта. Като нискобюджетна авиокомпания винаги има риск да отменят полета, но пък до Милано специално мисля че вече имат всеки ден полети. Самолета спира на летището в Бергамо от там е около 1ч с автобус, може да си купите билети отиване и връщане до Милано, които са по-евтини /не мога да се сетя колко струваха/

# 4
  • София
  • Мнения: 586
Вече три пъти съм купувала билети за мои близки: Болоня - София - Болоня. Не са имали проблеми досега. Последният път кацането в София беше на 23-ти декември - наистина имаха огромно закъснение, но все пак бяха един от малкото полети, кацнали на летище София въпреки мъглата. Party
Приятели, прибиращи се от Рим също с полет на 23-ти, но на Ал Италия, успяха да кацнат в София едва на 25-ти вечерта!!!
Излитането за Болоня на 2 януари беше с един час закъснение, но всъщност това беше вторият излетял полет за деня... Така че вече съм голяма фенка на myair  bowuu

Иначе за билетите - купувам винаги през интернет, не сме имали проблеми. Единият път бяха сменили часа на полета и получих мейл за промяната няколко седмици по-рано.

# 5
  • Мнения: 6 167
Аз летях на 23ти. Много чакахме в Болоня, но накрая излетяхме и бяхме последния самолет кацнал в тез мъгливи дни.
После на 28ми се прибрахме ( пак за Болоня), отмениха полета, чакахме 8 часа на летището, накрая ни качиха на полет за Бергамо и от там с автобус до Болоня. Подадохме оплакване, Майеър сега ни компенсира с ваучер за 50 еуро.
Което не ме прави супер фенка, просто нямам избор, за Болоня това е единствения вариант.

# 6
  • София
  • Мнения: 586
...просто нямам избор, за Болоня това е единствения вариант.

Впрочем те май закриват линията София-Болоня??? Поне в сайта им няма билети за това направление след март 2008 Sad

# 7
  • Мнения: 6 167
Надявам се, че не. Но все пак момичето, което работи в Мира Травъл може да ни осветли, ако знае нещо...

# 8
  • Мнения: 966

Но това са подробности. Бети Братанова е права - в крайна сметка пристигаш.

Успех!
 

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236200.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263157.0


Ако е рекъл Бог! Grinning Grinning Grinning

# 9
  • Мнения: 3 423
Много благодаря за отговорите на всички bouquet  bouquet  bouquet
Написаното от Лени много ме притесни,защото ще сме с детето и 8 или 12 часа закъснение с него просто е немислимо да приема newsm78

# 10
  • Мнения: 143
нямам случай да няма сменена дата за полет, чакания, дори един път вместо в Болоня кацнахме в Бергамо и от там 3 часа с автобус, бяхме се побъркали 12 часа.  По време на закъсненията им в БГ никой една чаша вода не ти подава,но ако имаш късмет закъснение и проблем да е в Италия ти дават сандвич, вода и тн.

Lennie, а колко време преди полета информират за промените и как , по имейл ли?
В четвъртък ще летим с My Air. В сайта им има функция "check booking" и резервацията ми излиза "confirmed"....
Закъсненията по вина на My Air ли са били? 
По принцип , с всяка авио компания може да има закъснения / стачки, затворени летища и т.н ./?

# 11
  • Мнения: 6 167
Обикновено смяната на деня става 10ина дни предварително и те уведомяват с имейл , в който те питат кога ти е удобно от други предложени дати,  т.е мисля, че можеш да си спокойна за четвъртък.  Авиокомпанииите никога нямат вина Twisted Evil Все пак от моя опит вече не отивам на стария терминал на летището без вода, храна, списания и български пари ( там кафенцето е 4лв ...).

Общи условия

Активация на акаунт