базалната температура

  • 795
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
здравейте, момичета. от доста време не съм се появявала, но след няколко неуспешни месеца опити си направихме изследвания и установих, че имам хламидии, та се лекувах до сега.
смених гинеколога и начина на мислене. (почти  Wink ).
та настоящият ми лекар заръча да меря температурата и да видим какво ще се получи така. аз слушах внимателно, после изчетох сума ти неща и накрая така се обърках, съвсем като пате в кълчища. не искам да ви звуча съвсем лаишки, но сред вас има момичета, които имат доста опит и моля за простички съвети. ето и конкретно, че доста се отплеснах:
в началото на меренето, температурата ми беше 36.4. след два-три дни се покачи на 36.7. вчера беше 36.8. днес сутринта- 36.9. меря анално, знам, че има значение да кажа и това. секс правихме вчера и днес.
тъй като меря за първи месец ми е трудно да определя дали съм в овулация. за разлика от друг път нямам онова специфично течение, но пък си имам нормалните боли ниско долу. не успях и да си купя навреме тестове за ову, сега смятам за безпредметно.
та след всичките тия неща, дано не съм ви объркала много, според вас?! в овулация ли съм? знам, че звуча тъпо, знам, че при всяка жена е различно... но честно направо ме е срам да се обадя на лекаря...пък и съм убедена, че ще ми помогнете с някое съветче! предварително ви благодаря за което!

# 1
  • Мнения: 989
Кога ти беше последната менструация? От кой ден започна да мериш Т.? Кой ден ти е днес? Колко дни ти е цикъла? Направи си календар в www.calendar.zachatie.org Така ще е много по-лесно да ти помогнем с разгадаването на графиката. Щом Т. е достигнала до 36.9 и се е задържала на това ниво най-вероятно овулацията е минала.

# 2
  • Мнения: 3 154
Нанеси си температурите в сайта, който ти е дала Скарлет. После може да се коментира евентуално.Пусни линк към графиката си в тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт