Добър педиатър в Младост?

  • 1 135
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 533
Мами от Младост, препоръчайте ми добър педиатър в Младост, на който може да се разчита!

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
може и да има.....но не съм чувала.
аз имам впечатления от Азади и Ламбев....и това, което мога да кажа е, че ако детето ти по принцип е здраво и бпледува от леки настинки....ОК, но ако има по-сериозен проблем, неможе да се разчита.

все пак...дано успееш да откриеш някой добър...и най-вече ДАНО ти е здраво детенцето...Simple Smile))

# 2
  • София
  • Мнения: 533
daj boje da mi e zdravo Simple Smile
Az sum v kraq na osmiq i nali principno kato se rodi, jivot i zdrave, trqbwa da go zapisha pri nqkoe GP - ne znam dali v 25 ili 27 poliklinika?
Tezi Azadi i Lambev kude sa? Ili rabotqta na 4astno?

# 3
  • Мнения: 1 680
Азади и Христова от 27 поликлиника не са добър избор.
Горещо препоръчвам д-р Байкова от филиала в Мусагеница до 8мо училище.

# 4
  • Мнения: 470
Не рискувайте при доктор Байкова - много съм разочарована от нея. Вторият ми син направи пневмония на 3 месеца заради нейна грешка! После му постави диагноза астма, а в случая беше абсурдна подобна диагноза. С големия ми син също допускаше много грешки, но не чак толкова сериозни.
Освен това тя не е от лекарите, които четат и се развиват. Нейните методи и разбирания са отпреди 30-тина години.
Не мога да препоръчам никого засега, тъй като и аз търся педиатър в района. Дано намерим, но се съмнявам вече. Или не оставят телефон за денонощна връзка, или домашни посещения не правят...

# 5
  • Мнения: 698
От Азади защо не сте доволни? Аз имам добри впечатления, но само за една ангина сме се обръщали към нея... Принципно мислех пак да я търся, когато ни се наложи.

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Цитат на: Adelle
От Азади защо не сте доволни? Аз имам добри впечатления, но само за една ангина сме се обръщали към нея... Принципно мислех пак да я търся, когато ни се наложи.


1. предписва антибиотик по схемата: 1,2,3 дена с температура - хоп - антибиотик. На съседското дете  две седмици лекуваше с антибиотик  възпалението на венците без ефект....и случайно им дойде на гости една зъболекарка, дето го намаза с грануфорин и се оправи детето за два дена.

2. много държи на ранното захранване

3. взима по 10лв на посещение при положение, че иска да и се осигури транспорт

4. веднъж предписа на Елина едни капки за очи, от които тя пищеше неистово и нямаха ефект....друг лекар по телефона! и ги смени и след 3 дена си беше ОК без зверските писъци

5....имаше още нещо, но не се сещам в момента

а Ламбев....какво да кажа за него, след като определи гърчовете на Диана за абсолютно нормални, а това, че на 8 месеца не се обръща и не следи предмети го отдава на едрината и.....а тя според всякаквите таблици си е съвсем нормално за възрастта си дете...

...иначе като хора и двамата са много приятни..ей така за приказка...са чудесни:)
та....така

иначе могат да се кажат и добри неща за двамата:)
много са мили с децата, не отказват направления...

# 7
  • София
  • Мнения: 533
На мен ми казаха д-р Ходяков от 27ма поликлиника - той самият имал бебе, много се интересувал и четял за новите тенденции, стоял и след работно време, не бил фен на антибиотиците. Чували ли сте нещо за него?

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
не.....не съм чувала за него...

Общи условия

Активация на акаунт