температура,разтройство,хрема и кашлица

  • 3 097
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 973
Здравейте,от вчера сме с Т-37.5,давам панадол,ефект днес-37.7,имаме хрема и кашлица(пием за тях сироп и капки от педито).В момента почиваме 3 дни от лекарствата.От вчера сме с разтройство и за 2-3 часа дупето се зачерви и пусна кръв-слагам пудра.
Отделно имаме зачервен венец.........възможно ли е тия зъби да са ни съсипали? Tired

# 1
  • Мнения: 953
Боже това си е мъка, да не се обезводни детето, наливай го с течности. Спри му всякакви нови храни, можеш да му даваш чай от шипка / има и такова пюре/ и други затягащи коремчето храни.
 
Какво каза педиатъра?

# 2
  • Мнения: 2 000
Възможно е да е зъб, но може и да е вирус. Доктора ще каже най-добре.

# 3
  • Мнения: 554
Ние бяхме така миналата седмица, темп., разстройство, хрема и страшна кашлица, беше си вирус и се лекувахме. Ако не си го водила при педи по-добре го заведи да го прегледа, не разчитай само на зъбките.

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
никаква вероятност няма да е от зъби...
детето си е болно - лекувай го.
за рво - ако кърмиш минете само на кърма (евентуално ентерол) ако не - давай лечебна храна, ако няма разни алергии - естествено първо обсъди д педиатъра ви.

Но варианта зъби го изключи категорично.
Децата нямат подобни оплаквания от растеж на зъби. При този процес спада имунната с-ма и просто се разболяват по лесно, но това си е болест и се нуждае от адекватните мерки.
Явно детео не е било доизлекувано и от гърлото е минало към коремчето.

От зъби - може да има ниска Т, но до 24 часа трябва да избие зъбчето и това е....

# 5
  • София
  • Мнения: 4 570
никаква вероятност няма да е от зъби...
детето си е болно - лекувай го.
за рво - ако кърмиш минете само на кърма (евентуално ентерол) ако не - давай лечебна храна, ако няма разни алергии - естествено първо обсъди д педиатъра ви.

Но варианта зъби го изключи категорично.
Децата нямат подобни оплаквания от растеж на зъби. При този процес спада имунната с-ма и просто се разболяват по лесно, но това си е болест и се нуждае от адекватните мерки.
Явно детео не е било доизлекувано и от гърлото е минало към коремчето.

От зъби - може да има ниска Т, но до 24 часа трябва да избие зъбчето и това е....
Съвсем съгласна. Общоприето е, което не разбираме да му викаме зъби, а то си е болест. Много е малко за бабини деветини, та по добре да си минете на лечебна храна и лекарства.

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Моя точно в момента е с тези симптоми Rolling Eyes Заведох го на педито и каза че е настинка предписа му сироп за кашлица
(моя също кашля) и някакви капки имуно-стимулатор  Peace А днес видях да се подава зъбче  Laughing
Принципно с никненето на зъбчета много отслабва имуната система и дечицата са мн.податливи на настинки и т.н.



п.п.desi_h_d миличка видях че си писала че ползваш пудра , на много места вече пише че пудрате не е мн.препоръчителна против подсичане , прекалено изсушава кожата не бебо  Rolling Eyes (пък и от личен опит знам) Ползвай кремчета  Peace


Бързо оздравяване на детенце   bouquet

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 21:19 от Desss

# 7
  • Мнения: 9 973
п.п.desi_h_d миличка видях че си писала че ползваш пудра , на много места вече пише че пудрате не е мн.препоръчителна против подсичане , прекалено изсушава кожата не бебо  Rolling Eyes (пък и от личен опит знам) Ползвай кремчета  Peace


Бързо оздравяване на детенце   bouquet

пудра слагам докато му е мокреща раната,че няма как да намажа с кремче Tired

и днес сме със 37.5 Т,кога ще дойде утре да ходим на доктор

# 8
  • София
  • Мнения: 4 570
п.п.desi_h_d миличка видях че си писала че ползваш пудра , на много места вече пише че пудрате не е мн.препоръчителна против подсичане , прекалено изсушава кожата не бебо  Rolling Eyes (пък и от личен опит знам) Ползвай кремчета  Peace


Бързо оздравяване на детенце   bouquet

пудра слагам докато му е мокреща раната,че няма как да намажа с кремче Tired

и днес сме със 37.5 Т,кога ще дойде утре да ходим на доктор
Не може ли днес? В нашата поликлиника има дежурен...А има ли още разстройство?

# 9
  • Мнения: 9 973
сутринта не е акал.Не знам дали в нашата 12 ДЦК има дежурен Tired

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
сутринта не е акал.Не знам дали в нашата 12 ДЦК има дежурен Tired


По принцип би трябвало да има дежурен лекар.Внимавай детенце да не се обезводни,наливай го с течности.
Бързо оздравяване  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 910
И аз мисля, че си е вирус. Звучи обнадеждаващо това,че сутринта не е акал, дано поне разстройството ви се размине бързо, за да му се оправи дупенцето.
Мога да си представя какво изживяваш, скорошно оздравяване!

# 12
  • София
  • Мнения: 4 570
Деси, как сте? Оправихте ли се?

# 13
  • Мнения: 814
Гаден, гаден грип  Confused. Бързо оправяне!

Общи условия

Активация на акаунт