От къде във Варна да си купя овлажнител ?

  • 563
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Търся си овлажнител за стая, защото използвам акумулираща печка и въздуха мн изсъхва. В резултат на това дъщеря ми се буди на 1 час през нощта да пие вода.Истински кошмар! Моля, ако някой е ползвал такъв да ме освети по въпроса, от къде да се сдобия, защото в момента съм с допотопния способ-купичка с вода върху печката.Мерси!!!!!!

# 1
  • Мнения: 290
От Техномаркет/Технополис. Ние взехме на Делонги. Също в бебешките магазини може да има - на Чико например Peace

# 2
  • Мнения: 95
Мерси! Ще проверя там. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 17
Преди дни гледах в магазина Долче Вита на Цар освободител63 овлажнител на Чико.Аз сам много доволна от него!Имат и гаранция.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Цитат
Търся си овлажнител за стая, защото използвам акумулираща печка и въздуха мн изсъхва. В резултат на това дъщеря ми се буди на 1 час през нощта да пие вода.Истински кошмар! Моля, ако някой е ползвал такъв да ме освети по въпроса, от къде да се сдобия, защото в момента съм с допотопния способ-купичка с вода върху печката.Мерси!!!!!!

В нашият магазин можеш да погледнеш това   http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5734&lang=1
на италианската марка "BREVI".

Общи условия

Активация на акаунт