Някой имал ли е количка Giordani Cinque?

  • 7 421
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Ще се радвам ако мамите ползвали тази лятна количка да споделят отзивите си!Аз я харесах,но реших първо да се допитам до опита на някой,който я е използвал и може да каже дали е практична.Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 3 926
Весито има. Дано се включи да ти пише лично тя. Като й чета отзивите е много доволна. Предполагам, че скоро ще ти види темата и ще ти пише Grinning
Иначе, погледнато от страни количката е доста добра - големи гуми с достатъчно разстояние м/у двойните колела, което предполага, че и в кишаво зимно време пак може да се кара, стига да е с чувалче.

# 2
  • Мнения: 59
Много ти благодаря!Сега като се порових и аз намерих отзиви от Весито ще чакам да се включи и ще я попитам по конкретно какво ме интересува!

# 3
  • Мнения: 4 428
Ето включвам се  Mr. Green
Наистина съм много доволна от количката  Peace Аз преди бях с Бебе Конфорт Алегро. Но ми бяха много малки колелцата за нашите терени. За това се навих да си я смена и си взех Чинкуито. Количката е порядъчно дълга за спане - като легне назад и й се вдигне степенката за крачетата  Peace Също е широка достатъчно. Освен това, като е в легнало положение количката си е закътана. Така детето може да спи нормално и в по-хладно време, и да духа, и да пече слънце. При Алегрото, като падне назад облегалката, и се получаваше един отворен луфт от където духа и пече слънце точно при главата на детето. Количката е много стабилно и може да се товари порядъчно  Peace Аз без проблем съм я оставяла натоварена с чанти на дръжките и празна и не се обръща. Абе за тези пари си мисля, че е най-добрия избор  Peace
Питай, ако има още нещо  Grinning

# 4
  • Мнения: 59
 GrinningМного ти благодаря за отзивчивоста!Исках да знам има ли легнало положение,широчка ли е и дали е достатъчно закътана за зимата с чувалчето,но ти си ми отговорила на всички питанки така че ти благодаря!Остава само да отида и да я видя на живо....

# 5
  • Мнения: 434
А някакви отзиви за Giordani Compact някой може ли да сподели? Неможах да я намеря никъде на живо да я видя. Навсякъде по каталог. Кажете къде мога да разгледам тази количка поне да я видя наживо преди да купувам.

А за Giordani Cinque има ли пълно легнало положение? Защото по сайтовете я дават 6м+, а в сайта на джордани я дават от 0м-36м

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 01:05 от trex

# 6
  • Мнения: 3 926
Трекс, Компакт-а е много тесен и къс. Определено не е добър вариант. Единственото му преимущество е, че има пълно легнало положение. Чикуе-то може да се ползва много повече време. По-широко и дълго е, особено като се вдигне приставката за крачетата. освен това е и с по-големи гуми, което веднага го прави по-комфортно.
Колко е голямо бебчето ти и с каква количка си в момента?

# 7
  • Мнения: 270
Здравейте  Laughing аз имам същата количка и ни е много удобна и на двете  Peace препоръчвам я горещо.Единсвеното което не ми харесва в нея е че няма борд но с петточковият й колан мисля че няма проблем  Flutter.

# 8
  • Мнения: 339
И аз съм с Cinque-напълно се присъединявам към хвалбите-страхотна количка. Има 5 позиции на гръбчето, като съвсем легнало няма, но е с много малък наклон, почти легнало. Все пак за новородено бебе не става, но от 5-6 месеца-няма никакъв проблем. Да добавя, че сгъната е страшно компактна и се събира и в най-малките багажници на кола. Доколкото знам още от миналата есен е спряна от производство и затова ако си я намерите някъде изостанала, не се колебайте, няма да съжалявате.

# 9
  • Мнения: 59
За сажаление в бебе маркет в Благоевград ми казаха,че чинкуе вече не се внася и не се произвежда,и сега аз не мога да си харесам друга!

# 10
  • Мнения: 434
Трекс, Компакт-а е много тесен и къс. Определено не е добър вариант. Единственото му преимущество е, че има пълно легнало положение. Чикуе-то може да се ползва много повече време. По-широко и дълго е, особено като се вдигне приставката за крачетата. освен това е и с по-големи гуми, което веднага го прави по-комфортно.
Колко е голямо бебчето ти и с каква количка си в момента?

Досега бях с едит танк подарен от зълва ми Simple Smile Взех я за няколко месеца докато се позатопли за да си взема лятна направо. Модела "Компакт" ми хареса, защото има чувалче и  струва 189лв., но не съм я виждала наживо. Имаше и един модел, който прилича на G4 и пак има чувалче, но беше на доста по-скъпа цена, а имам ограничени финанси. Кажете някой магазин, в който мога да разгледам тези модели и да преценя.

# 11
  • Мнения: 4 428
В Бебе Планет срещу Военна болница със сигуросн ще има всички модели на Джордани. Там е магазина на вносителите. А и ще можеш да ги питаш каквото те интересува  Peace

# 12
  • Мнения: 434
Да обадих се там. Имат Компакт, но нямат Чинкуе-то. Спрели го от производство.

# 13
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Дайте линк да я видя и аз тази количка, моля!

# 14

Общи условия

Активация на акаунт